Frank Lampard
Frank Lampard fot. SPORT PICTURES

Pulisić dorówna Salahowi i Sterlingowi?

Menedżer Chelsea Frank Lampard uważa, że Christian Pulisić ma talent, dzięki któremu może osiągnąć poziom Mohameda Salaha i Raheema Sterlinga. 21-latek świetnie prezentuje się od wznowienia rozgrywek i wpisując się na listę strzelców przyczynił się do zwycięstw w meczach z Aston Villą i Manchesterem City.

Czytaj dalej…

Reprezentant Stanów Zjednoczonych zdobył w tym sezonie osiem bramek dla The Blues i pod tym względem ustępuje jedynie Tammy’emu Abrahamowi.

– Uważam, że może być naprawdę wielkim zawodnikiem, bo przebił się w tak młodym wieku w Niemczech i zrobił duży krok. Oczywiście oczekiwania rosną, ale trzeba mieć na uwadze jego wiek – powiedział Lampard.

– Nie ma wątpliwości co do jego umiejętności, widzimy to, a on jest bardzo chętny do rozwijania się. W tej chwili jest szczególnie głodny gry, ponieważ stracił trochę czasu z powodu kontuzji – kontynuował szkoleniowiec Chelsea.

– Jeśli spojrzy się na otaczających go zawodników, którzy dokonali takiego skoku, ma umiejętność do robienia liczb ze skrzydeł tak jak Raheem Sterling, Mohamed Salah czy Sadio Mane. Rozumie pracę, która musi być wykonana, aby tego dokonać. Zdecydowanie ma talent pozwalający mu na osiągnięcie takiego poziomu – dodał Lampard.

Komentarze