SkyBet Champipnship
SkyBet Champipnship

Kontuzje w West Brom i Leeds

Z niepokojem będą oczekiwać początku nowego sezonu kibice West Bromwich Albion i Leeds United. Ważni piłkarze tych drużyn z powodu kontuzji opuszczą przynajmniej pierwszą kolejkę.

Czytaj dalej…

Obrońca WBA Ahmed Hegazi miał od dłuższego czasu problemy z kostką i musiał ostatecznie poddać się po operacji. Oczekuje się, że wróci do gry w połowie września. W poprzednim sezonie reprezentant Egiptu zagrał w 49 spotkaniach.

Podwójnego osłabienia doznało natomiast Leeds, bowiem z gry wyłączeniu zostali napastnik Kemar Roofe i obrońca Luke Ayling. Co ciekawe, oni także borykają się z problemami z kostkami. 26-letni Roofe, który w ostatnim sezonie zdobył 15 goli, będzie pauzował przez cztery tygodnie, po tym jak nabawił się kontuzji w trakcie sparingu z Western Sydney Warriors. Z kolei rok starszy Ayling musiał się poddać operacji kostki i na boisku zapewne także nie wróci przez kilka tygodni.

Pierwsza runda nowego sezonu rozegrana zostanie w dniach 2-5 sierpnia. West Brom czeka 3 sierpnia wyjazd do Nottingham, a Leeds dzień później zawita do Bristolu.

Komentarze