Jadon Sancho nie chce spełnić prośby trenera. Skrzydłowy pozostanie poza kadrą

Trwa konflikt Jadona Sancho z Erikiem ten Hagiem. Skrzydłowy został odsunięty od kadry Manchesteru United, a media angielskie twierdzą, że dopóki nie przeprosi szkoleniowca, nie wróci do składu.

Jadon Sancho
Imago/John Patrick Fletcher Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho został odsunięty od kadry Manchesteru United z powodu problemów z dyscypliną
  • Erik Ten Hag domaga się przeprosin od swojego skrzydłowego
  • Anglik jest urażony działaniami Holendra i nie zamierza przepraszać

Jadon Sancho upiera się przy swojej racji

Kariera Jadona Sancho przechodzi od dłuższego czasu załamanie. Manchester United chciał nawet sprzedać skrzydłowego w letnim oknie transferowym, ale nie wpłynęła żadna atrakcyjna oferta. Angielskie media żyją jednak konfliktem, w jaki popadł z Erikiem ten Hagiem 23-latek. 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Sancho zarzucił Holendrowi kłamstwo, co nie spodobało się sztabowi szkoleniowemu. Skrzydłowy został odsunięty od kadry, a Manchester United opublikował w tej sprawie oficjalny komunikat. 

“Jadon Sancho będzie w osobistym programie treningowym poza pierwszą drużyną. Pozostanie tak do czasu rozstrzygnięcia kwestii dyscyplinarnych w drużynie” – brzmi oświadczenie. 

Dziennikarze The Athletic przekazali, że dopóki Sancho nie przeprosi szkoleniowca, nie wróci do kadry Czerwonych Diabłów. A zawodnik na razie idzie w zaparte i nie zamierza przepraszać za swoje zachowanie. Zdaniem piłkarza Erik ten Hag nie powinien był upubliczniać zarzutów wobec niego.

Czytaj także: Konflikt w Man Utd? Sancho: byłem kozłem ofiarnym

Komentarze