Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. PressFocus

Klopp nie myśli o odejściu z Liverpoolu

Juergen Klopp według medialnych doniesień w trakcie weekendu miał być gotowy na to, aby odejść z Liverpoolu FC po trudnym okresie w klubie. Niemiec w zdecydowanym tonie zdementował jednak tego typu głosy, dając do zrozumienia, że nie potrzebuje przerwy od pracy.

Juergen Klopp według informacji angielskich dziennikarzy miał być bliski podjęcia decyzji o rezygnacji z funkcji menedżera The Reds. Doniesienia w tej sprawie szybko się rozniosły. Plotki doprowadziły do tego, że część kibiców Liverpoolu rozwiesiła transparent z hasłami wspierającymi opiekuna mistrzów Anglii. Inni kibice mentalnie podbudowywali 53-latka na łamach mediów społecznościowych.

Klopp z kolei odniósł się do medialnych spekulacji w trakcie konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z RB Lipsk. – Słyszałem o obu sprawach (plotkach o zwolnieniu i transparencie – przyp. red.]. Baner jest oczywiście ładny, ale nie był potrzebny. W tej chwili nie potrzebuję specjalnego wsparcia, ale doceniam to, co zostało zrobione – mówił menedżer The Reds.

Klopp jednak wyjaśnił, że pomimo niedawnych wyników i smutnej wiadomości o śmierci matki Elisabeth, nadal jest w pełni oddany wyzwaniu, jakim jest przywrócenie Liverpoolu na właściwe tory.

– Ostatnią rzeczą, na jaką mam ochotę, jest rozmowa o sprawach prywatnych na konferencji prasowej, ale wszyscy wiedzą, że mieliśmy ciężki czas – przekonywał Niemiec.

– Pracuję jako trener od 20 lat i potrafię oddzielić sprawy prywatne, od zawodowych. Mogę się wyłączyć. Nie noszę ze sobą rzeczy. Jeśli jestem w miejscu pracy, to skupiam się na niej – zaznaczył Klopp.

The Reds pierwszy mecz w ramach 1/8 finału elitarnych rozgrywek rozegrają w Budapeszcie we wtorkowy wieczór (16 lutego 2021 roku). Mecz ma się zacząć o godzinie 21:00.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 16. lutego 2021 20:57.


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 6 comments

Jeszcze niech serial zrobią, 12 sezonów, 150 odcinków. Co to w ogóle za akcja. Klopp to, Klopp tamto. Klopp płacze po meczu, Klopp rezygnuje. Banery dla Kloppa, laurki, kwiaty. A co on ma raka mózgu czy co jest grane. Takie szopki to tylko wokół Liverpoolu są możliwe

No raczej robi wszystko żeby o nim pisali. Od wyników po głupot gadanie, ale niekoniecznie chcę tutaj o tym czytać. To portal o lidze angielskiej, więc zamiast wrzucać 124 artykuł o Kloppie chętnie przeczytałbym co mówi Ancelotti po tym jak dostał w ryj od Fulham i co na to Parker. Jak S. Dychę skomentował łatwy przejazd po CP i Czy S. Alardyce jest rozczarowany punktem z gamoniami z United, i takie tam. A zamiast tego czytam kolejne newsy o Kloppie. Chyba macie tam jakiś swój portal żeby pisać i czytać o laurkach dla Kloppa.

Co prawda ostatnio nie potrzebnie zwala wszystko na wszystko inne niż słabsza dyspozycja, ale również robią z nim wywiady więc odpowiada. A to że redakcja nie dodaje nic o innych trenerach to już jest inna sprawa. Sam bym wolał żeby wokół LFC nie było takiego szumu. Pozdrawiam