Klopp: Liverpool ma wszystko, aby wygrać mistrzostwo

Juergen Klopp
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Juergen Klopp

Liverpool FC w trakcie trwającego sezonu walczy o swój pierwszy mistrzowski tytuł od 1990 roku. Mimo wszystko spokój stara się zachować Juergen Klopp, który przekonywał ostatnio, że nie czuje w związku z tym żadnej presji.

Czytaj dalej…

– Nie jestem człowiekiem nerwowym, rzadko zdarza mi się stracić kontrolę nad swoimi nerwami. Podobnie było, gdy wywalczyliśmy z Borussią Dortmund mistrzostwo Niemiec – mówił menedżer The Reds cytowany przez FourFourTwo.

– Jeśli zespół jest wystarczająco dobry, to wygra mistrzowski tytuł, jeśli nie, to nie wygra, to jest proste. Aby wygrać mistrzostwo musimy prezentować uporządkowaną grę, nic więcej zrobić nie możemy – zaznaczył Klopp.

– Oczywiście czasem mogą zdarzyć się sytuacji, gdy na chwilę się straci kontrolę nad sobą, ale nie ma to większego wpływu na koniec sezonu, bo takie momenty miały już miejsce rok temu, dwa lata temu, czy trzy lata temu – kontynuował opiekun Liverpoolu.

– Nie ma żadnych gwarancji na to, że wygramy w tym sezonie mistrzostwo Anglii. Mogę jednak zapewnić, że ludzie w klubie tego chcą, a Liverpool ma wszystko, co jest potrzebne do tego, aby ostatecznie być najlepszą ekipą – skwitował Klopp.

Komentarze