Kibic Chelsea poprosił Wernera o “wyniesienie się z klubu”

Timo Werner
PressFocus Na zdjęciu: Timo Werner

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło podczas środowego treningu londyńskiej Chelsea, w którego trakcie Timo Werner został poproszony przez jednego z kibiców o “wyniesienie się z klubu”.  Jego zachowanie spotkało się z ostrą reakcją innych fanów, którzy byli wówczas obecni na trybunach.

  • Przygotowująca się do niedzielnego meczu z Arsenalem Chelsea w środę odbyła na Stamford Bridge otwarty trening dla kibiców
  • Podczas treningu jeden z fanów The Blues poprosił Timo Wernera o “wyniesienie się z klubu”
  • Timo Werner jest piłkarzem Chelsea od lipca ubiegłego roku. Od tamtej pory rozegrał w jej barwach 53 spotkania, zdobywając 12 bramek

Kibic Chelsea niezadowolony z Wernera

Fani londyńskiej Chelsea w środę rano mogli oglądać z trybun Stamford Bridge zajęcia drużyny. W ich trakcie stadiony spiker poprzez system nagłośnieniowy prosił kibiców o podanie przewidywanego wyniku niedzielnego spotkania z Arsenalem. Wówczas mikrofon trafił w ręce kibica, który wyraził swoje niezadowolenie wobec dotychczasowej postawy Timo Wernera w klubie.

Zachowanie kibica spotkało się z ostrą reakcją z innych fanów londyńskiego klubu, którzy byli obecni na treningu. “Ty się wynoś”, “Kim ty jesteś? Za kogo ty się uważasz” – krzyczała jedna z fanem. Kibic sam został wyproszony i opuścił Stamford Bridge.

Trudny sezon Wernera

25-letni Timo Werner do Chelsea trafił latem ubiegłego roku za 53 miliony euro z RB Lipsk. Jego dotychczasowy pobyt na Stamford Bridge nie jest do końca udany. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki reprezentant Niemiec wystąpił w barwach Chelsea 54 razy, zdobywając tylko 12 bramek.

Choć dotychczas regularnie pojawiał się na boisku, jego szanse na grę mogą być teraz mniejsze z uwagi na sfinalizowany przez Chelsea transfer Romelu Lukaku. To właśnie Belg ma być numerem jeden w ataku drużyny prowadzonej przez Thomasa Tuchela.

Zobacz także: Lukaku: powrót do Chelsea to życiowa szansa

Komentarze