Kante: Nie możemy polegać tylko na Hazardzie

Eden Hazard
Obserwuj nas w
fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict Na zdjęciu: Eden Hazard

Eden Hazard zalicza kolejny fantastyczny sezon w Anglii, a w aktualnych rozgrywkach miał wpływ już na dziewiętnaście trafień (10 goli i 9 asyst). Inny piłkarz The Bluse, czyli N’Golo Kante, ostrzega jednak, że Chelsea nie może być uzależniona tylko od jego poczynań, a cały zespół powinien dawać z siebie znacznie więcej.

Czytaj dalej…

W ostatniej kolejce klub z Londynu zremisował 0:0 z Southampton. Rozczarowany tym wynikiem był N’Golo Kante, który w wywiadzie dla klubowej telewizji powiedział swoim kolegom z drużyny, że ​​muszą robić na boisku znacznie więcej, aby pomóc takim graczom jak Eden Hazard.

– Wszyscy wiemy, że Eden jest fantastycznym graczem. Bardzo nam pomógł w tym sezonie, podobnie było zresztą w poprzednich rozgrywkach – powiedział N’Golo Kante.

– On potrafi zrobić różnicę w każdym spotkaniu, ale nie możemy jednak liczyć tylko na jego umiejętności. Sami musimy dawać z siebie więcej. Jedna czy dwie osoby nie wygrają całego meczu. Nie możemy dopuścić do takiej sytuacji jak ostatnio, że nasi najlepsi strzelcy są osamotnieni – dodał szybko zawodnik The Blues.

– Jest to dla nas trudny moment, ale musimy się szybko zapomnieć o tym spotkaniu – zakończył.

Komentarze