Graj w Fantasy Premier League z Goal.pl. Dla najlepszych nagrody

Fantasy Premier League: Luis Diaz
PressFocus Na zdjęciu: Fantasy Premier League: Luis Diaz

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o poprowadzeniu własnego klubu, dzisiaj bez większego problemu możecie zrealizować swoje najskrytsze sny. Dzięki Fantasy Premier League możecie stworzyć wirtualną drużynę, umieścić w niej Erlinga Haalanda czy Mohameda Salaha i rywalizować z milionami innych graczy. Redakcja Goal.pl przygotowała własną miniligę, w której na trzech najlepszych menedżerów czekają atrakcyjne nagrody.

  • Fantasy Premier League to gra przeglądarkowa, dzięki której możemy wcielić się w rolę menedżera klubu złożonego z piłkarzy ligi angielskiej
  • Rywalizacja toczy się nie tylko w klasyfikacji generalnej, ale także w szeregu minilig, których członkami możecie stać się poprzez wpisanie odpowiedniego kodu
  • Goal.pl stworzył własne rozgrywki, w których trzech najlepszych wirtualnych trenerów otrzyma atrakcyjne nagrody
  • By dołączyć do naszej ligi, wystarczy wpisać kod mggydf w tym miejscu lub skorzystać z linku bezpośredniego dostępu

Czas zrealizować marzenia – poprowadź własny klub w Fantasy Premier League


Własny klub, w którym to ty decydujesz o tym, jak rozdysponujesz budżet i jakich zawodników sprowadzisz do kadry – czy to nie brzmi jak spełnienie marzeń każdego fana piłki nożnej? W Fantasy Premier League, bez wątpienia najpopularniejszej grze przeglądarkowej o tematyce futbolowej, każdy menedżer otrzymuje do dyspozycji 100 milionów, które może wydać na 15 piłkarzy, których ceny są w proporcjonalny sposób dostosowane do tej wirtualnej rzeczywistości. Jeżeli postanowimy sprowadzić Erlinga Haalanda, zapłacimy za niego zaledwie 11.5 miliona. Trent Alexander-Arnold to wydatek 7.5 mln, natomiast na Masona Mounta wydamy 8 mln. Drużyna gwiazd czy skład złożony z mniej znanych nazwisk? Wybór należy do nas. Jedyne co nas ogranicza, to “zasoby finansowe”, a także limit posiadania maksymalnie trzech graczy spod jednej bandery Premier League.

Graj w Fantasy Premier League z Goal.pl

Boiskowe występy rzeczywistych piłkarzy przekładają się na zdobywane przez nas punkty. Najważniejszym wyznacznikiem dyspozycji naszych ulubieńców jest oczywiście klasyfikacja generalna, w której mierzymy się z milionami innych wirtualnych trenerów. Jednak oprócz głównych rozgrywek możemy dołączać do tak zwanych minilig. Goal.pl stworzył własne rozgrywki, których członkami możecie stać się poprzez wpisanie W TYM MIEJSCU kodu mggydf. Jeżeli jesteście gotowi na rywalizację o wyjątkowe nagrody, nie pozostaje wam nic innego jak tylko stworzyć własną drużynę i przyłączyć się do naszej ligi. Zwycięzca otrzyma piłkę i koszulkę wybranego klubu Premier League, a kolejne dwie osoby zostaną szczęśliwymi posiadaczami koszulki wybranego klubu Premier League. Pełny regulamin znajduje się TUTAJ.

Gotowi? Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy! Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości w kwestii konstruowania zespołu albo szukacie porad dotyczących wyboru zawodników do swojego klubu, TUTAJ znajdziecie wszelkiego rodzaju poradniki pozwalające na poszerzenie swojej wiedzy na temat Fantasy Premier League. Przed każdą kolejką FPL będziecie mogli skorzystać tekstu zawierającego proponowanych przez nas piłkarzy i kapitana na dany Gameweek, a tuż po zakończonej serii zmagań otrzymacie raport podsumowujący występy najlepszych graczy.

Komentarze