Erik ten Hag nie traci wiary. “Stanie się ważnym zawodnikiem Man United”

Mason Mount po transferze do Manchesteru United nie przypomina piłkarza, którym był za czasów gry w Chelsea. Anglikowi w nowym klubie przeszkodziły kontuzje. Mimo to Erik ten Hag nie traci wiary i uważa, że pomocnik stanie się ważnym ogniwem Czerwonych Diabłów.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
Mark Pain / Alamy Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Mason Mount nie może zaliczyć początku kariery na Old Trafford do udanych
  • Anglik ma problemy z licznymi urazami
  • Trener Manchesteru United nie traci wiary w piłkarza

Mount ma wielką przyszłość w Man United

Manchester United latem dokonał zaskakującego transferu. Czerwone Diabły za kwotę 64 milionów euro wykupiły z Chelsea podstawowego zawodnika – Masona Mounta. Choć początek kariery 25-latka na Old Trafford nie napawa optymizmem, to Erik ten Hag wierzy, że wszystko, co najlepsze dopiero przed pomocnikiem.

Mason chciał zrobić krok do przodu. Jestem pewien, że stanie się ważnym zawodnikiem Manchesteru United. Chelsea próbowała go zatrzymać, wiele razy oferowała mu nowy kontrakt. Ale on chciał tu przyjść i dołączyć do United – powiedział Erik ten Hag cytowany przez Fabrizio Romano.

Mount, póki co rozegrał w barwach Czerwonych Diabłów zaledwie 14 spotkań. Anglik zdobył jak dotąd tylko jedną bramkę w Premier League. W połowie marca wrócił do gry i wystąpił w pierwszym od listopada oficjalnym meczu, gdzie przeciwnikiem Man United był Liverpool. Łącznie w tym sezonie spędził na boisku 651 minut.

Komentarze