Legenda Man City nie ma wątpliwości. “Tylko Arsenal może rzucić im wyzwanie”

David Silva kilka tygodni temu zakończył karierę piłkarską i teraz ma więcej czasu na działalność medialną. 37-latek udzielił wywiadu brytyjskiemu dziennikowi "The Mirror", w którym przedstawił swoje przywidywania na nowy sezon Premier League.

David Silva
IMAGO / Ricardo Larreina Na zdjęciu: David Silva
  • David Silva to jedna z największych legend Manchesteru City
  • Hiszpański pomocnik spędził na Etihad Stadium dziesięć lat
  • Emerytowany już piłkarz zabrał głos na temat nowej kampanii Premier League

“Zdobycie potrójnej korony było niesamowitym osiągnięciem”

David Silva nabawił się poważnej kontuzji, dlatego podjął decyzję o zakończeniu kariery piłkarskiej. Ofensywny pomocnik ostatnio grał dla Realu Sociedad, a lata 2010-2020 spędził w Manchesterze City. 125-krotny reprezentant Hiszpanii w rozmowie z brytyjskim dziennikiem “The Mirror” zabrał głos na temat rywalizacji w aktualnej kampanii Premier League.

Tylko Arsenal może rzucić wyzwanie Manchesterowi City w walce o tytuł Premier League. Reszta zespołów? Nie sądzę… Oglądałem prawie wszystkie mecze The Citizens w Lidze Mistrzów w zeszłym sezonie. Nie udało mi się wygrać tych rozgrywek, kiedy tam byłem, ale jestem bardzo szczęśliwy, że klub w końcu sięgnął po to trofeum – powiedział David Silva.

Zasłużyli na to. Klub i kibice zasłużyli na wygranie Premier League, Ligi Mistrzów oraz Pucharu Anglii. Zdobycie potrójnej korony było niesamowitym osiągnięciem – dodał wychowanek Valencii.

Komentarze