Czerwone Diabły zaniepokojone stanem zdrowia Varane’a

Raphael Varane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Raphael Varane

Manchester United po przerwie na spotkania reprezentacyjne zmierzy się na wyjeździe z Leicester City. Tymczasem nie wiadomo, czy w tym boju będzie mógł wystąpić Raphael Varane. Francuz doznał kontuzji w trakcie potyczki reprezentacji Francji z Hiszpanią w finale Ligi Narodów UEFA.

  • Raphael Varane nie dokończył niedzielnego meczu Francja – Hiszpania
  • 28-latek musiał opuścić boisko w 43. minucie z powodu kontuzji
  • Man Utd obawia się, że zawodnik może nie zagrać w hicie ósmej kolejki Premier League z Leicester City

Man Utd boi się o zdrowie Varane’a

Manchester United pozyskał doświadczonego defensora w trakcie letniej sesji transferowej. Czerwone Diabły ściągnęły zawodnika z Realu Madryt za 40 milionów euro. W nowej ekipie Varane wystąpił jak na razie w siedmiu spotkaniach.

Tymczasem pod znakiem zapytania może stać występ 28-latka w boju z Lisami. Varane w trakcie rywalizacji z La Furia Roja doznał urazu łydki, co skutkowało zmianą. W jego miejsce Didier Deschamps musiał wpuścić na boisko Dayota Upamecano.

Jak na razie nie ma informacji, jak poważna jest kontuzja Varane’a. W każdym razie przedstawiciele Man Utd są zaniepokojeni sytuacją, obawiając się, że zawodnik może być wyłączony z gry przez jakiś czas.

Francuski obrońca dał się zapamiętać z częstych kontuzji, gdy był zawodnikiem Realu Madryt. Po raz ostatni leczył się w maju. Wówczas kwestie zdrowotne sprawiły, że Varane przegapił cztery mecze Królewskich, będąc poza grą przez 17 dni.

Czytaj więcej: Gwiazdorski duet odwrócił losy finału, kontrowersyjny gol Mbappe!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze