Czerwona kartka Casemiro nie podłamała Man Utd. “Wierzyliśmy w wygraną”

David De Gea skomentował niedzielną wpadkę Manchesteru United z Southampton. Hiszpański golkiper przyznał, że zespół wierzył w wygraną mimo czerwonej kartki Casemiro, która znacznie utrudniła sytuację gospodarzy.

David De Gea
PressFocus Na zdjęciu: David De Gea
  • Casemiro otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Southampton
  • Man Utd tylko zremisował z ostatnim zespołem ligi
  • De Gea skomentował występ Czerwonych Diabłów

De Gea skomentował wpadkę Man Utd

Oczekiwano, że Manchester United pokona na Old Trafford Southampton, które jest dnie tabeli Premier League, ale otrzymanie przez Casemiro czerwonej kartki w pierwszej połowie zmieniło obraz gry, a pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

Chociaż mecz zakończył się bez goli, obie drużyny odnotowały trafienia w słupek, a De Gea, przemawiając po końcowym gwizdku, ujawnił, że w przerwie piłkarze United nadal wierzyli w wygraną mimo gry w osłabieniu.

– Oczywiście, że wychodziliśmy na drugą połowę z nastawieniem, że możemy wygrać. W szatni wszyscy byliśmy o tym przekonani. Mieliśmy kilka okazji, był słupek, jednak ciężko grać w osłabieniu przez dłuższą część spotkania. Musimy kontynuować to, co rozpoczęliśmy kilka tygodni temu. Przed nami wciąć wiele ważnych spotkań – stwierdził De Gea.

– Oczywiście dobrze jest zachować czyste konto w trudnym meczu, ale myślę, że cały zespół bronił się naprawdę, bardzo dobrze – dodał.

Zobacz również: Havertz szczerze o wynikach Chelsea: odbiło się to na życiu prywatnym

Komentarze