Crystal Palace nie potrafi odpalić w 2023 roku, Vieira przemówił

Crystal Palace aktualnie ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Menedżer Orłów skomentował natomiast serię 11 spotkań bez zwycięstwa.

Patrick Vieira
fot. PressFocus Na zdjęciu: Patrick Vieira
  • Crystal Palace cały czas nie może byc pewne ligowego bytu
  • Londyńska w tym roku jeszcze nie wygrała spotkania
  • Na temat serii bez zwycięstwa wypowiedział się menedżer stołecznej drużyny

Patrick Vieira o wstydliwej postawie Orłów

Crystal Palace oo raz ostatni wywalczył trzy punkty w Premier League dawno temu, bo 31 grudnia minionego roku. Wówczas londyńczycy okazali się lepsi od Borunemouth. Kilka słów na ten temat wyraził opiekun ekipy z Selhurst Park.

– Oczywiście nie zdobywamy wystarczającej liczby bramek, to po prostu fakt. Musimy grać lepiej i stwarzać więcej okazji. Chodzi o to, aby grać więcej w ostatniej tercji, mieć więcej graczy w polu karnym. Jakość naszych akcji i nasze nastawienie muszą się zmienić – mówił Patrick Vieira cytowany przez Sky Sports.

– Jestem w każdym razie przekonany do tego, co robimy na treningach. Jestem bardzo pewny siebie jako trener. Wierzę w zawodników, z którymi współpracuję – kontynuował Francuz.

Crystal Palace aktualnie zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli. Zawodnicy Orłów na początku roku zostali te wyeliminowani z Pucharu Anglii po porażce z Southampton (1:2).

Czytaj więcej: Młoda gwiazda Barcelony na radarze klubów Premier League

Komentarze