Cristiano Ronaldo wypowiedział się o relacjach z Leo Messim

Cristiano Ronaldo i Leo Messi
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo i Leo Messi

Echem na całym świecie niesie się wywiad Piersa Morgana z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w obszernej rozmowie poruszył wiele tematów. CR7 wypowiedział się m.in. o relacjach z Leo Messim.

  • CR7 jest bohaterem okładek gazet po nieprzychylnych opiniach nt. władz Manchesteru United
  • Cristiano Ronaldo w słynnym wywiadzie poruszył kilka wątków
  • Portugalczyk zabrał głos w sprawie m.in. rywalizacji z Leo Messim

Rywalizacja na boisku i szacunek poza nim – Ronaldo docenia Messiego

Cristiano Ronaldo oraz Leo Messi to według wielu ekspertów najlepsi piłkarze w historii. Ich zaciekłą rywalizację możemy obserwować od kilkunastu lat. Jedni twierdzą, że to Portugalczyk jest wyżej w hierarchii, a inni za tzw. “GOAT-a” uważają Argentyńczyka, który na co dzień gra dla Paris Saint-Germain.

CR7 w ostatnim czasie udzielił obszernego wywiadu Piersowi Morganowi, w którym nieprzychylnie wypowiedział się o Eriku ten Hagu czy włodarzach Manchesteru United. Kapitan reprezentacji Portugalii poruszył również inne wątki, a jednym z nich był temat jego relacji i rywalizacji z Leo Messim.

  • Czytaj więcej:
Man Utd dąży do zakończenia współpracy z Ronaldo po szokującym wywiadzie
Cristiano Ronaldo

Man Utd według informacji Daily Mail rozwiąże umowę z Cristiano Ronaldo. Powodem takiego obrotu wydarzeń ma być szokujący wywiad, jakiego zawodnik udzielił The Sun. W tym kierunku klub miał już podjąć pierwsze kroki prawne, aby zakończyć współpracę z Portugalczykiem. Man Utd nie spodziewa się powrotu do normalności po ostatnim wywiadzie Cristiano Ronaldo Daily Mail przekonuje,

Czytaj dalej…

On jest wspaniałym i magicznym zawodnikiem. Dzielimy scenę przez szesnaście lat. Wyobraźcie to sobie. Ma więc z nim świetne relacje. Nie jestem jego przyjacielem w takim sensie, że odwiedza mnie w moim domu czy często rozmawiamy przez telefon, ale traktuje go jako powiedzmy kolegę z drużyny – wyznał Cristiano Ronaldo.

To facet, którego szanuję za sposób, w jaki o mnie mówi. Nawet nasze partnerki wzajemnie darzą się szacunkiem, obie pochodzą z Argentyny. Leo Messi to najlepszy piłkarz, jakiego widziałem. Podobne zdanie mam o “Zizou” – dodał były zawodnik Juventusu czy Realu Madryt.

Komentarze