Piłka Ligi Mistrzów 2018/19
Piłka Ligi Mistrzów 2018/19 fot. adidas

Conceicao: Musimy zachować odpowiedni balans

W środę FC Porto zagra u siebie z Liverpool FC w rewanżu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Sergio Conceicao, trener portugalskiej drużyny, podkreślił, że kluczem do odrobienia strat będzie atakowanie z odpowiednim balansem.

Czytaj dalej…

– Musimy grać szybko i skutecznie w ataku. Nasi rywale są bardzo silni, dlatego musimy zachować koncentrację i grać uważnie. Trzeba zagrać bardzo inteligentnie – powiedział Conceicao, cytowany przez UEFA.com.

– Musimy być dobrze zorganizowani w defensywie i w 100 procentach skoncentrowani na tym, co robią nasi rywale. Nie jest trudno przeanalizować grę Liverpoolu, ale trudno jest jej przeciwdziałać ze względu na jakość indywidualną i zespołową. To jest wspaniała drużyna – podkreślił.

– Mamy dwa gole straty, a rywale są bardzo szybcy w grze z kontrataku. Odpowiedni balans w naszym ataku będzie kluczowy. Plan będzie przygotowany, a teraz wszystko zależy od zrealizowania go przez zawodników. Do tej pory, wszystko co było dla nas dobre w tym sezonie to ich zasługa – stwierdził.

Komentarze