Ekspert nie ma wątpliwości. “Conte chce zostać zwolniony”

Jamie Carragher uważa, że Antonio Conte chciałby zostać zwolniony z Tottenhamu po tym, jak menedżer publicznie skrytykował swoich zawodników po remisie 3:3 z Southampton.

Antonio Conte
PressFocus Na zdjęciu: Antonio Conte
  • Conte znów skrytykował swoich zawodników
  • Carragher uważa, że Włoch chce zostać zwolniony
  • Kontrakt menedżera Kogutów wygasa po sezonie

Carragher wymownie opisał sytuację Conte

Tottenham w sobotę prowadził już 3:1 z walczącym o utrzymanie Southampton, ale pojedynek ostatecznie skończył się remisem 3:3, co doprowadziło do wybuchu złości Antonio Conte na jego konferencji prasowej po meczu. Włoch opisał swoich zawodników jako „samolubnych” i nie chcących grać pod presją.

Widzę mnóstwo samolubnych graczy, za to nie widzę drużyny. Jesteśmy jedenastoma piłkarzami, którzy wybiegają na boisko. Widzę zawodników, którzy nie chcą sobie wzajemnie pomagać i włożyć serca w grę – mówił między innymi Antonio Conte.

Jamie Carragher zareagował na ostre słowa menedżera Tottenhamu uważając, że Włoch jest chętny, aby rozstać się z zespołem Kogutów. – Conte chce zostać zwolniony podczas tej międzynarodowej przerwy. Spurs powinni po prostu wyprowadzić go z nieszczęścia i zrobić to jak najszybciej – stwierdził były piłkarz, a obecnie ekspert telewizyjny.

Oczekuje się, że Conte opuści Tottenham po zakończeniu sezonu, kiedy wygaśnie jego kontrakt w północnym Londynie. Sobotni remis pozostawia Spurs wciąż na czwartym miejscu w tabeli Premier League, ale teraz mają tylko dwa punkty przewagi na Newcastle.

Zobacz również: Tyrada Conte w kierunku Tottenhamu i piłkarzy. “Dotąd ukrywałem sytuację”

Komentarze