Caragher ocenił Maguire’a. “Jest jak przestraszony królik”

Harry Maguire
fot. PressFocus Na zdjęciu: Harry Maguire

Harry Maguire to jeden z zawodników, który już od dłuższego czasu naraża się na krytyczne słowa nie tylko ze strony ekspertów, ale także kibiców. Ostatnio na opinię na temat defensora Man Utd pozwolił sobie Jammie Carragher.

  • Harry Maguire został sprowadzony do Man Utd w jasnym celu
  • Anglik miał poprawić gre defensywną Czerwonych Diabłów
  • Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała piłkarza

Carragher o karierze Maguire’a w Man Utd

Harry Maguire nie zachwyca już od dłuższego czasu skuteczną grą w obronie. Zawodnikowi co jakiś czas zdarzają się karygodne błędne. Zawodnik kolejny raz zapracował na krytyczny komentarz jednego z ekspertów piłkarskich.

– Chcę zadać Maguire’owi następujące pytanie: “Czy nadal odczuwasz złość sportową?” Zbyt często wydaje się dźwigać ciężary świata na swoich barkach, jak przestraszony królik, a nie jako środkowy obrońca, za którego go kiedyś uważano – stwierdził Jammie Carragher cytowany przez The Telegraph.

Zobacz także:

Myślę, że na poziomie klubowym jest już za późno, by spróbować coś naprawić. Powiedziałem w zeszłym roku, że walczy o karierę w Manchesterze United. Musi skończyć w tym klubie, to powinien być jego ostatni sezon w tej ekipie – dodał były obrońca Liverpoolu.

Maguire to zawodnik, który trafił do Man Utd z Leicester City w 2019 roku za 87 milionów euro. Jak na razie rozegrał w koszulce Czerwonych Diabłów łącznie 149 meczów, notując w nich siedem trafień i pięć asyst. Dzisiaj rynkowa wartość 29-latka wynosi 30 milionów euro.

Czytaj więcej: Zaczęła się walka o siódemkę w Man Utd

Komentarze