Zaczęła się walka o siódemkę w Man Utd

Jadon Sancho i Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jadon Sancho i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo latem nie zmienił barw klubowych, ale niewykluczone, że wkrótce to się stanie. Manchester Evening News sugeruje natomiast, że koledzy klubowi Portugalczyka już zaczęli zabiegać o koszulkę z numerem siódmym na plecach. Chęć przejęcia trykotu z magicznym numerem po CR7 zadeklarowało już dwóch zawodników.

  • Cristiano Ronaldo ma umowę ważną z Man Utd do końca trwającego sezonu
  • Manchester Evening News przekazał informacje, że jest już dwóch chętnych na przejęcie numeru po Portugalczyku
  • Chętni na siódemkę mają być Antony i Jadon Sancho

Kro przejmie legendarny numer w Man Utd?

Cristiano Ronaldo ma kontrakt ważny z Man Utd do końca czerwca 2023 roku. W kontrakcie zawodnika wpisana jest opcja przedłużenia umowy o kolejne 12 miesięcy. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

Manchester Evening News informuje natomiast, że jest dwóch chętnych do przejęcia koszulki z numerem siódmym po Cristiano Ronaldo. Antony i Jadon Sancho mają stoczyć o walkę o koszulkę ze słynną siódemką.

Zobacz także:

Jasne jest jednak, że numer siedem zostanie zwolniony nie wcześniej, niż w momencie, gdy reprezentant Portugalii podejmie decyzję o rozstaniu z Manchesterem United. W tym sezonie Ronaldo wystąpił jak na razie w ośmiu spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki. Zdobył w nich jedną bramkę.

W trakcie letniego okna transferowego w mediach nie brakowało spekulacji dotyczących przyszłości 37-latka. Ronaldo był łączony z transferami do: FC Barcelony, PSG, Atletico Madryt, czy Chelsea. W kontekście przyszłości Portugalczyka pojawiały się też głosy sugerujące powrót do Sportingu Clube de Portugal.

Czytaj więcej: Antony mówi o aklimatyzacji w Man Utd. “Już odkryłem kilka brazylijskich restauracji”

Komentarze