Barnes: transfer Ronaldo zaszkodził Sancho

Jadon Sancho
Na zdjęciu: Jadon Sancho

Jadon Sancho w dalszym ciągu nie może odnaleźć się Manchester United. Zdaniem byłego gracza Liverpool FC, Johna Barnes`a, to wszystko wina transferu Cristiano Ronaldo.

  • Manchester United zapłacił za Jadona Sancho 80 mln funtów
  • 23-krotny reprezentant Anglii nie zdobył jeszcze bramki w barwach Czerwonych Diabłów
  • Johny Barnes za ten stany rzeczy obwinia transfer Cristiano Ronaldo

Sancho marnuje się na ławce

Jadon Sancho w sezonie 2021/2022 we wszystkich rozgrywkach zaliczył 12 występów, ale tylko jeden w pełnym wymiarze czasowym. 21-letni napastnik nie strzelił jeszcze gola i nie zaliczył asysty. Były as Borussii Dortmund przesiaduje głównie na ławce rezerwowych, przez co Gareth Southgate nie znalazł dla niego miejsca w kadrze reprezentacji Anglii na ostatnie mecze eliminacji MŚ 2022 z Albanią i San Marino.

Zdaniem Johna Barnesa, 73-krotnego reprezentanta Anglii i byłego gwiazdora Liverpool FC, problemom Sancho winien jest transfer Cristiano Ronaldo.

Manchester United stracił równowagę

Manchester United popełnił błąd, ponownie sprowadzając Cristiano Ronaldo. Zmusił tym samym Jadona Sancho do bycia graczem częściowym – stwierdził Barnes w rozmowie z portalem “Bonus Code Bets”.

Sancho został poinformowany przed transferem, że ma być przyszłością Manchester United, a teraz siedzi na ławce, bo wszystko opiera się na Ronaldo. MU stracił w ten sposób równowagę, bo w ataku dominuje tylko on i Bruno Fernandes. Traci na tym Sancho, ale również i Mason Greenwood i Marcus Rashford – dodał.

Przeczytaj również: Solskjaer: Ronaldo jak Michael Jordan

Komentarze