Barcelona poważnie myśli o sprowadzeniu Pulisicia

Christian Pulisic
Pressfocus Na zdjęciu: Christian Pulisic

FC Barcelona na poważnie myśli o sprowadzeniu do siebie zawodnika Chelsea, Christiana Pulisica – poinformował dziennik El Nacional. 23-latek od początku sezonu ma spore problemy z wywalczeniem sobie miejsca w wyjściowej jedenastce klubu prowadzonego przez Thomasa Tuchela.

Czytaj dalej…

  • Barcelona chce pozyskać Pulisicia
  • Skrzydłowy ma problem z wywalczeniem sobie miejsca w składzie Chelsea
  • Xavi ma być fanem talentu piłkarza

Pulisic zmieni Anglię na Hiszpanię?

Pulisic od początku sezonu walczy z kontuzjami, przez co ma spory problem, aby przekonać do siebie trenera. Według informacji przedstawionych przez El Nacional, Thomas Tuchel miał powiedzieć Romanowi Abramowiczowi, aby ten zdecydował się na sprzedaż Pulisicia podczas najbliższego okna transferowego.

Nowy menedżer Barcelony Xavi ma być fanem umiejętności skrzydłowego Chelsea. Wiele wskazuje na to, że to właśnie Duma Katalonii może zostać nowym klubem skrzydłowego The Blues. Aby tak się jednak stało, Katalończycy muszą najpierw pożegnać się z kilkoma zawodnikami, z powodu złej sytuacji finansowej klubu.

Barcelonę podczas najbliższego okienka mają opuścić tacy zawodnicy jak chociażby Philippe Coutinho czy Samuel Umtiti. Ich odejście może zrobić miejsce w budżecie na zatrudnienie Pulisicia.

Czytaj także: Chelsea krok od niespodziewanego transferu

Komentarze