Awansowali i mogą zostać sprzedani. Książe szuka nabywcy

Sheffield United to drugi klub obok Burnley, który już zapewnił sobie grę w przyszłym sezonie w Premier League. Tuż po awansie do angielskiej elity Szable mogą zmienić właściciela. Książe Abdullah mimo sukcesu szuka nabywcy The Blades, o czym informuje Sky Sports.

Radość zawodników Sheffield United z awansu do Premier League
PressFocus Na zdjęciu: Radość zawodników Sheffield United z awansu do Premier League
  • Sheffield United awansowało do Premier League
  • Mimo tego obecny właściciel chce sprzedać klub
  • Książe Abdullah ma nadzieję na finalizację transakcji przed rozpoczęciem sezonu

Sheffield United może zostać sprzedane po awansie do Premier League

Książe Abdullah nadal próbuje sprzedać Sheffield United. Nadal, ponieważ już w grudniu 2022 roku był bliski sfinalizowania negocjacji z Dozym Mmobuosim. Nigeryjski biznesmen miał wyłożyć 115 milionów funtów i przejąć klub, jednak transakcja nie doszła do skutku. Wprawdzie Mmobuosi nie zrezygnował z prób zakupu Szabli, ale Saudyjczyk nie jest przekonany, czy ta operacja faktycznie ma szanse na powodzenie.

– Nie mogę powiedzieć, że to na pewno nie dojdzie do skutku, ale myślę, że teraz to mało prawdopodobne. Wszystko jest jednak otwarte – powiedział Książę Abdullah w rozmowie z talkSPORT. – Nie mogę powiedzieć nic więcej.

Wobec narastających wątpliwości Saudyjczyk szuka kolejnych potencjalnych nabywców. 58-latek liczy na to, że do ewentualnej sprzedaży uda się doprowadzić jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

Zobacz także: Został tylko jeden bilet do raju. Poznaliśmy drugiego beniaminka przyszłego sezonu Premier League

Komentarze