Arsenal – Aston Villa: znamy składy na mecz

Emiliano Martinez
Pressfocus Na zdjęciu: Emiliano Martinez

O 21:00 w Londynie zabrzmi pierwszy gwizdek Craiga Pawsona, który rozpocznie starcie Arsenal – Aston Villa. Sprawdź składy na ten mecz.

• 21:00 to godzina rozpoczęcia meczu Arsenal – Aston Villa
  • Starcie w Londynie zainauguruje 9. kolejkę Premier League
  • Sprawdź składy na to piątkowe spotkanie

Arsenal – Aston Villa: składy na mecz

Mikel Arteta najwyraźniej uważnie przeanalizował ostatni zakończony remisem 2:2 mecz z Crystal Palace. W wyjściowej jedenastce na piątkowe starcie znalazł się bowiem Alexandre Lacazette, który strzelił Orłom gola. Kto oprócz Francuza zagra od pierwszej minuty z Aston Villą? Między innymi Pierre-Emerick Aubameyang. Warto także zaznaczyć, że od pierwszej minuty w Premier League wystąpi lewy obrońca Nuno Tavares.

Aston Villa w poprzedniej serii gier przegrała 2:3 z Wolverhampton, chociaż wygrywała już 2:0. Dean Smith stwierdził jednak, że nie zmieni podstawowego składu i da szansę rehabilitacji piłkarzom, którzy wystąpili przeciwko Wilkom. W piątkowym starciu na pozycji bramkarza zagra były gracz Arsenalu, czyli Emiliano Martinez. Nie zabrakło także miejsca dla przymierzanego do kadry Matty’ego Casha, Danny’ego Ingsa, czy Emiliano Buendii.

Arsenal: Ramsdale – Tomiyasu, White, Gabriel, Tavares – Lokonga, Partey, Saka, Smith Rowe, Aubameyang – Lacazette

Aston Villa: Martinez – Konsa, Tuanzebe, Mings – Cash, McGinn, Luiz, Targett – Buendia – Ings, Watkins