Duże wzmocnienie kadry Chelsea na horyzoncie. Ważni zawodnicy wyleczyli urazy

Reece James
Pressfocus Na zdjęciu: Reece James

Reece James i Ben Chilwell od dłuższego czasu pozostają niedostępni dla trenera Grahama Pottera z powodu kontuzji. Dziennikarze The Telegraph twierdzą jednak, że obaj Anglicy niedługo mogą wrócić do składu. Lewy obrońca wznowił już treningi z zespołem i opowiedział w mediach o swoich odczuciach.

  • Reece James i Ben Chilwell od dłuższego czasu leczyli poważne urazy
  • Według angielskich mediów zawodnicy będą dostępni w kadrze na najbliższy mecz ligowy
  • Lewy obrońca opowiedział o swoich odczuciach

Chelsea czeka na powrót Jamesa i Chilwella

Graham Potter od dłuższego czasu musi radzić sobie bez wielu kontuzjowanych zawodników. Lista graczy zmagających się z urazami w pewnym momencie liczyła nawet kilkunastu graczy. Z tego też powodu klub osiągał w ostatnim czasie kiepskie rezultaty i musiał szukać rozwiązań na rynku transferowym.

FC Barcelona latem wróci po środkowego obrońcę Chelsea
Cesar Azpilicueta

Jeszcze przed startem sezonu FC Barcelona starała się o transfer Cesara Azpilicuety. Hiszpan zdecydował się jednak przedłużyć umowę z Chelsea, a Barca wyciągnęła z The Blues jedynie Marcosa Alonso. Według dziennikarzy Sportu Duma Katalonii po sezonie postara się jeszcze raz przekonać weterana do współpracy. FC Barcelona latem chciała sprowadzić z Chelsea Marcosa Alonso i Cesara

Czytaj dalej…

Dobre wiadomości dla fanów Chelsea przekazali w sobotę dziennikarze The Telegraph. Zgodnie z ich informacjami, niedługo zdolni do gry będą Reece James i Ben Chwilwell. Lewy obrońca ukończył już kilka jednostek treningowych, a rozmowie z mediami zapewnił, że ma pozytywne odczucia względem rychłego powrotu na boisko. 

– Pracuję intensywnie od 10-11 tygodni nad powrotem na boisko i od jakiegoś czasu trenuję już z drużyną. Jestem podekscytowany i nie mogę doczekać się już, kiedy będę znów mógł grać i pomagać swojemu zespołowi – stwierdził Anglik. 

Według dziennikarzy obaj zawodnicy mogą znaleźć się w kadrze na najbliższy mecz ligowy przeciwko Fulham, który został zaplanowany na 3 lutego. To ogromne wzmocnienie kadry przed trudnym spotkaniem.

Czytaj dalej: Chelsea dogadała kolejny duży transfer. Do przenosin dojdzie latem

Komentarze