Ambitne plany klubu Premier League. Latem może wydać nawet 200 milionów funtów

Aston Villa zamierza dołączyć do ścisłej czołówki Premier League. Aby zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesów, latem może znacząco wzmocnić kadrę. Angielskie media informują, że The Villans planują wydać nawet 200 milionów funtów.

Aston Villa
fot. PressFocus Na zdjęciu: Aston Villa
  • Aston Villa pod wodzą Unaia Emery’ego prezentuje się bardzo obiecująco
  • Latem klub z Birmingham planuje poważnie wzmocnić skład
  • The Villans mogą wydać nawet 200 milionów funtów

W Premier League rośnie nowa siła

Po zwolnieniu Stevena Gerrarda i zastąpieniu go Unaiem Emerym Aston Villa z każdym miesiącem rośnie w siłę. Ostatni okres był dla niej bardzo udany i pozwolił wspiąć się do górnej połówki ligowej tabeli. Co więcej, The Villans wciąż mają realne szanse na zakwalifikowanie się do przyszłej edycji europejskich pucharów.

Klub z Birmingham chce kontynuować ambitny projekt. Przejawem wielkich planów jest bowiem ściągnięcie z FC Barcelony Mateu Alemany’ego, który teraz będzie odpowiadał za transfery ekipy z Anglii.

Latem skład Aston Villi może ulec poważnej transformacji. Krajowe media donoszą, że wydatki na wzmocnienia mogą sięgnąć kwoty aż 200 milionów funtów, co nawet w angielskich realiach robi wrażenie.

Jednym z priorytetów na najbliższe okienko jest pozyskanie nowego środkowego pomocnika. Aston Villa celuje w Manuela Ugarte, który interesuje się także między innymi Newcastle United. Alemany planuje także ściągnąć na Wyspy Brytyjskie Marco Asensio.

Zobacz również: Ten Hag wytypował cel transferowy na wypadek rozstania z de Geą

Komentarze