Ten Hag wytypował cel transferowy na wypadek rozstania z de Geą

Manchester United wciąż jest nastawiony na kontynuowanie współpracy z Davidem de Geą. Gdyby jednak doszło latem do rozstania, Erik ten Hag będzie naciskał na transfer Jordana Pickforda - donosi "Daily Mirror".

Jordan Pickford
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jordan Pickford
  • David de Gea wciąż nie przedłużył wygasającego po sezonie kontraktu
  • Obie strony są otwarte na kontynuowanie współpracy, jednak niewyjaśnioną kwestią pozostają warunki kontraktu
  • W przypadku opuszczenia Old Trafford przez Hiszpana, Erik ten Hag ruszy po Jordana Pickforda

Czerwone Diabły wytransferują reprezentanta Anglii?

David de Gea w obecnym sezonie Premier League notuje bardzo dobre statystyki, lecz nie może ustrzec się przy tym prostych wpadek. Jego niewymuszony błąd poskutkował niedawno stratą bramki, a w konsekwencji przegraną w lidze z West Hamem United.

Pomimo wyraźnie gorszej dyspozycji Hiszpana, Manchester United nie zmienia wobec niego nastawienia i wciąż chce kontynuować współpracę. Od kilku miesięcy toczą się rozmowy w sprawie przedłużenia wygasającego latem kontraktu. Obie strony są skłonne na dojście do porozumienia, natomiast kością niezgody pozostają warunki umowy. Czerwone Diabły chcą znacząco obniżyć dotychczasową pensję hiszpańskiego golkipera.

Erik ten Hag pragnie się zabezpieczyć na wypadek rozstania ze swoim numerem jeden. Wytypował więc cel transferowy na lato, którym jest Jordan Pickford. Na pozór wyciągnięcie reprezentanta Anglii z kontraktem do 2027 roku nie będzie łatwe, natomiast pomóc w tym może znacząco ewentualny spadek Evertonu. Wówczas Pickford będzie dostępny w promocyjnej cenie.

Zobacz również: Angielski gigant godzi się z porażką w sprawie transferu Kane’a?

Komentarze