Flick skrytykował mundial w Katarze. “Tam dużo rzeczy wygląda źle”

Hansi Flick
fot. PressFocus Na zdjęciu: Hansi Flick

Reprezentacja Niemiec jest właśnie w trakcie ostatniego zgrupowania przed startem mundialu w Katarze. Przed meczem z Węgrami na temat gospodarza najbliższych mistrzostw świata wypowiedział się natomiast selekcjoner Die Mannschaft.

  • Reprezentacja Niemiec jest w trakcie przygotowań do mundialu w Katarze
  • Hansi Flick kolejny raz negatywnie wypowiedział się na temat życia w państwie gospodarza najbliższych mistrzostw świata
  • Doświadczony trener podzielił sięopinia na temat Kataru w rozmowie z Suddeutsche Zeitung

Flick niezadowolony z faktu, że Katar jest gospodarzem mundialu

Reprezentacja Niemiec w najbliższy piątek zmierzy się na Red Bull Arena w Lipsku z Węgrami. Jednocześnie podopieczni Hansiego Flicka powalczą o drugie z rzędu zwycięstwo. W ostatnim czerwcowym spotkaniu zawodnicy Die Mannschaft pokonali Włochy (5:2). Tymczasem selekcjoner niemieckiej ekipy kolejny raz wyraził swój sprzeciw w związku z mundialem organizowanym w Katarze.

Zobacz także:

– Czy słuszne było przyznanie mistrzostw świata Katarowi? Odpowiedź na to pytanie powinna być udzielona dużo wcześniej, a ta odpowiedź brzmi nie! – powiedział Hansi Flick cytowany przez Suddeutsche Zeitung.

– Katar robi dużo rzeczy źle, jeśli chodzi o prawa człowieka i zrównoważony rozwój. To fakt i to oczywiste – dodał selekcjoner reprezentacji Niemiec.

W trakcie mundialu w Katarze ekipa Flicka będzie rywalizować w grupie E. Rywalami reprezentacji Niemiec będą: Japonia, Hiszpania i Kostaryka.

Czytaj więcej: Niemcy piszą o Lewandowskim. “Przerwał swoją passę”

Komentarze