FIFA zaprezentowała logo MŚ 2026. Wymowna reakcja kibiców

FIFA przedstawiła logo mistrzostw świata 2026, które odbędą się Kanadzie, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Projekt wyraźnie nie przypadł do gustu kibicom, którzy w mediach społecznościowych wyrazili swoje niezadowolenie.

Gianni Infantino
IMAGO / Nick Potts Na zdjęciu: Gianni Infantino
  • Za nami mistrzostwa świata w Katarze, a kolejny mundial odbędzie się w 2026 roku
  • Kanadyjsko-meksykańsko-amerykański turniej otrzymał już swoje logo
  • Projekt FIFA nie spotkał się jednak z aprobatą kibiców

Poznaliśmy logo mundialu 2026, fani nie są zachwyceni projektem

FIFA za pośrednictwem swoich oficjalnych mediów społecznościowych zaprezentowała logo najbliższego mundialu. Na przedstawionej grafice widzimy trofeum, które wygląda tak, jak w rzeczywistości, a w tle widnieje rok rozgrywania turnieju.

Mistrzostwa świata w 2026 roku odbędą się w Kanadzie, Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych i wydaje się, że logo tego mundialu powinno w jakiś sposób nawiązywać do trzech gospodarzy turnieju. Fanom wyraźnie nie spodobał się projekt federacji.

Kibice w komentarzach nie pozostawili suchej nitki na FIFA. – Macie trzy lata, żeby to naprawić – napisał jeden z fanów. – To najgorsze logo, jakie mogliście przygotować na mistrzostwa świata, które odbędą się w trzech krajach Ameryki Północnej – dodał inny. Pod postem federacji pojawiły się także projekty kibiców, które naprawdę robią wrażenie.

Komentarze