W Paryżu absurd goni absurd. PSG zapłaci Neymarowi za odejście?!

Wiele wskazuje na to, że to ostatnie miesiące Neymara w Paryżu. Niedawno doznał on kontuzji, która wypisała go z gry do końca sezonu. Romain Molina informuje, że Paris Saint-Germain jest nawet gotowe zapłacić Brazylijczykowi, byleby tylko zgodził się odejść z klubu.

Neymar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Neymar
  • Władze Paris Saint-Germain podjęły decyzję o sprzedaży Neymara
  • W tej chwili Brazylijczyk nie jest natomiast zainteresowany wyprowadzką z Paryża
  • Francuski klub jest gotowy zapłacić mu za odejście

Neymar wypychany siłą z Paryża

Paris Saint-Germain notuje kolejny rozczarowujący sezon. Po przegranej z Bayernem Monachium na Allianz Arena francuski gigant znów wypisał się z Ligi Mistrzów w 1/8 finału rozgrywek. Wiele wskazuje na to, że latem dojdzie do kolejnej poważnej rewolucji. Odejść ma nie tylko Christophe Galtier, ale również największe gwiazdy. Wciąż nieznana jest przyszłość Leo Messiego, a Neymar jest wręcz wypychany z klubu.

Niedawno Brazylijczyk doznał kontuzji, przez którą nie mógł wystąpić w rewanżu z Bayernem i wypisał się z gry do końca sezonu. Media są zgodne, że mogą to być dla niego ostatnie miesiące w Paryżu. Władze mistrza Francji straciły cierpliwość do zawodnika, na którego nie mogą liczyć w najważniejszych momentach. Coraz więcej mówi się także o wielkim wynagrodzeniu gwiazdora, które nie przekłada się na jego boiskowe poczynania.

Do tej pory Neymar nie był natomiast nastawiony na wyprowadzkę ze stolicy Francji. Paris Saint-Germain naciska na sprzedaż w trakcie letniego okienka transferowego i jest na tyle zdesperowane, że może nawet zapłacić skrzydłowemu. Nie ma wątpliwości, że byłaby to sytuacja bezprecedensowa.

Zobacz również:

“Marca” pisze o Wiśle Kraków. Biała Gwiazda na okładce hiszpańskiego dziennika
Wisła Kraków

Wisła Kraków ma ambitny projekt Po nieudanej rundzie jesiennej Wisła Kraków przeprowadziła poważne zmiany w pionie sportowym. Do klubu wrócił Kiko Ramirez, lecz tym razem jest on odpowiedzialny za budowanie zespołu. Objął posadę dyrektora sportowego i rozpoczął realizację swojego projektu. Zimą szeregi Białej Gwiazdy wzmocniło aż pięciu hiszpańskich zawodników. Przedstawiciele klubu nie ukrywają, że plan

Czytaj dalej…

Komentarze