Wymowna reakcja Neymara na pytanie o Mbappe [WIDEO]

Mbappe i Neymar
PressFocus Na zdjęciu: Mbappe i Neymar

Rzekomy konflikt pomiędzy gwiazdami Paris Saint-Germain: Neymarem i Kylianem Mbappe, to gorący temat dla mediów. Po spotkaniu swej reprezentacji Brazylijczyk został zapytany o swoją relację z kolegą z drużyny, po czym odszedł od dziennikarza.

  • Liczne doniesienia każą wierzyć, że Neymara i Kyliana Mbappe nie łączą dobre relacje
  • Według francuskich mediów, Mbappe miał nawet naciskać na sprzedaż starszego kolegi minionego lata
  • Po meczu reprezentacji Brazylii Neymar, wyraźnie rozzłoszczony, odszedł od dziennikarza, który zadał mu pytanie na temat relacji z Francuzem

Neymar z wymownym brakiem komentarza na temat relacji z Mbappe

Kylian Mbappe i Neymar są kolegami z drużyny już od czterech lat. Liczne doniesienia każą jednak wierzyć, że zderzenie dwóch tak wielkich ego nie działa korzystnie na szatnię Paris Saint-Germain. Mówiąc wprost, panowie za sobą nie przepadają. A i to może być zbyt delikatne określenie, jeżeli prawdą jest, iż najlepiej zarabiający zawodnik na świecie prosił latem o sprzedaż Brazylijczyka. Rzecz jasna, Lucas Ocampos w oficjalnym przekazie zdementował tę informację.

Faktem jednak pozostaje, iż między dwiema gwiazdami nierzadko brakuje boiskowej chemii. Poza murawą również trudno dopatrzeć się wspólnego spędzania czasu. Oliwy do żarzącego się ognia z pewnością doleje sytuacja, która miała miejsce w piątek wieczorem. Neymar miał pełne prawo, by czuć się zadowolonym. Jego reprezentacja Brazylii rozbiła Ghanę (3:0), a on sam zanotował dwie asysty. Uśmiechnięty 30-latek udzielał krótkiego wywiadu w mix zonie, gdy dziennikarz zadał mu pytanie o relację łączącą go z Mbappe. Brazylijczyk najpierw poprosił o powtórzenie zdania, a następnie powiedział tylko “Kylian…”, po czym, wyraźnie poirytowany, odszedł od dziennikarzy.

Ta sytuacja może być interpretowana również tak, iż Neymar ma dość powtarzających się pytań na ten temat. Możemy jednak założyć, że gdyby dotyczyły one jego relacji z Lionelem Messim czy Luisem Suarezem, reakcja byłaby zgoła inna.

Neymar notuje spektakularny początek sezonu w barwach PSG. Wystąpił w jedenastu spotkaniach, w których udało mu się strzelić już jedenaście bramek, a do tego dołożyć osiem asyst.

Czytaj więcej: Rabiot nie widzi swojej przyszłości w Turynie, możliwy powrót do Francji.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze