Leonardo odpowiedział Realowi Madryt i nie gryzł się w język ws. Mbappe

Leonardo
Leonardo fot. PressFocus

Real Madryt nie ukrywa zainteresowania Kylianem Mbappe. Sternicy Los Blancos mają nadzieję, że uda im się pozyskać mistrza świata z 2018 roku w trakcie kolejnej sesji transferowej. Swoje zdanie w sprawie zabrał natomiast dyrektor sportowy klubu ze stolicy Francji. Leonardo nie krył złości względem Realu Madryt w rozmowie z L’Equipe.

  • Przyszłość Kyliana Mbappe wciąż pozostaje nierozstrzygnięta
  • Zawodnika ma kontrakt ważny z PSG do końca czerwca przyszłego roku. Tymczasem chce go mieć u siebie Real Madryt
  • Na temat francuskiego piłkarza głos w rozmowie z L’Equipe zabrał Leonardo

Leonardo ma dość komentarzy przedstawicieli Realu Madryt ws. Mbappe

Real Madryt w trakcie ostatniego okienka transferowego złożył dwie oferty w sprawie reprezentanta Francji. Niemniej żadna z propozycji nie znalazła uznania w oczach sterników aktualnych wicemistrzów Liegu 1.

Oświadczenie w sprawie Mbappe przedstawił natomiast prezydent Królewskich Florentino Perez, ujawniając, że spodziewa się odpowiedzi dotyczącej przyszłości zawodnika do stycznia. To wyprowadziło z równowagi przedstawiciela PSG.

– Niech się to skończy – rzekł Brazylijczyk, dając jednocześnie do zrozumienia, że ma już dość komentarzy Realu na temat ich piłkarza.

– Najnowszy komunikat ze strony Realu ws. Mbappe jest wyraźnym brakiem szacunku do PSG i Kyliana. To brak poszanowania, którego nie można tolerować – grzmiał Leonardo.

– Mbappe jest zawodnikiem Paris Saint-Germain. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że ten związek będzie trwał – podsumował dyrektor sportowy klubu ze stolicy Francji.

22-latek ma kontrakt ważny z PSG do końca czerwca 2022 roku. W trwającym sezonie zawodnik rozegrał 11 meczów, notując w nich cztery trafienia i pięć asyst.

Czytaj więcej: Spowiedź Mbappe. “Messi nie miał z tym nic wspólnego”

Komentarze