Copue de la Ligue: Strasbourg vs Bordeaux

Coupe de la Ligue
Obserwuj nas w
fot. LFP.fr Na zdjęciu: Coupe de la Ligue

W środę w drugim półfinale Pucharu Ligi Francuskiej RC Strasbourg zmierzy się z Girondins Bordeaux. Obydwie ekipy wygrywały te rozgrywki trzykrotnie i teraz jedna z nich zachowa szansę na czwarty tryumf.

Czytaj dalej…

Strasbourg – Bordeaux, ostatnie wyniki

Gospodarze grają ostatnio bardzo dobrze, o czym świadczy fakt, że wygrali cztery poprzednie mecze ligowe, wyeliminowali w Pucharze Ligi Olympique Marsylia oraz Olympique Lyon, a w Pucharze Francji przegrali na wyjeździe z Paris Saint Germain dopiero po dogrywce. Goście z kolei prezentują nierówną formę. Po tym jak w końcówce ubiegłego roku zanotowali serię dziesięciu spotkań bez porażki, przegrali w Pucharze Francji z Le Havre, by chwilę potem wyeliminować tego rywala w Pucharze Ligi, a następnie zaliczyć dwa zwycięstwa i dwie porażki w lidze.

Strasbourg – Bordeaux, historia

Poprzednim razem drużyny te zagrały przeciwko sobie … w ubiegłą sobotę i wówczas Strasbourg wygrał 1:0. Wcześniej w sierpniu w Bordeaux także Le Racing był górą (2:0). Z kolei w poprzednim sezonie za każdym razem wygrywała drużyną pełniąca rolę gości. W rozgrywkach pucharowych w ciągu ostatnich 20 lat kluby te zmierzyły się tylko raz – w październiku 2003 roku i wówczas Bordeaux wygrało w Strasbourgu 1:0.

Strasbourg – Bordeaux, typy i przewidywania

Nasza redakcja stawia w tym spotkaniu na minimalne zwycięstwo gospodarzy. Nasz typ to: 2:1.

Strasbourg – Bordeaux, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować w jakich minutach padną bramki.

Oferta STS na mecz Strasbourg – Bordeaux >>

Oferta Totolotka na mecz Strasbourg – Bordeaux >>

Oferta Lvbet na mecz Strasbourg – Bordeaux >>

Oferta Fortuny na mecz Strasbourg – Bordeaux >>

Oferta forBET na mecz Strasbourg – Bordeaux >>

Oferta Etoto na mecz Strasbourg – Bordeaux >>

30.01.2019 18:45 RC Strasbourg – Girondins Bordeaux

Komentarze