Wyjątkowy mecz dla Tonaliego. “Będę musiał odłożyć emocje na bok”

Sandro Tonali latem zamienił Milan na Newcastle United. Wiele mówiło się, że pomocnik tak naprawdę nie chciał opuszczać San Siro. Teraz obie drużyny zmierzą się w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Piłkarz skomentował, jak się czuje przed tym starciem.

Sandro Tonali
IMAGO / Colorsport Na zdjęciu: Sandro Tonali
  • Sandro Tonali latem zamienił Milan na Newcastle United
  • Według wielu mediów piłkarz tak naprawdę nie chciał opuszczać San Siro
  • Teraz obie drużyny zmierzą się ze sobą w fazie grupowej Ligi Mistrzów

Milan – Newcastle. Sandro Tonali przed emocjonalnym spotkaniem

Sandro Tonali stał się bohaterem głośnego letniego transferu. Włoski pomocnik przeniósł się z Milanu do Newcastle United, choć wiele mediów sugerowało, że zawodnik wcale nie chciał zmieniać barw klubowych. Teraz obie drużyny staną naprzeciw siebie w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Początek tego pojedynku we wtorek (19 września) o godzinie 18:45. Piłkarz skomentował, co czuje przed tym starciem w rozmowie ze Sky Italia.

Pamiętam wszystkie mecze rozegrane na San Siro, są tam emocje i będę musiał odłożyć je na bok przed meczem, będzie to trudne. Powinienem powiedzieć każdemu fanowi coś innego, taki jest dzisiejszy futbol, ​​który cię zaskakuje. Jutro kibice obu drużyn będą musieli cieszyć się meczem, będzie on intensywny i trudny – skomentował Tonali.

Zobacz także: PSG pozbyło się balastu. Transferowy sukces paryżan

Komentarze