Trener Interu po meczu z Benfiką. “Byliśmy blisko zwycięstwa”

Inter Mediolan zaprezentował dwa różne oblicza w meczu z Benfiką w środowy wieczór. Fatalne w pierwszej połowie i bardzo dobre po zmianie stron. Na temat spotkania wypowiedział się trener Nerazzurrich.

Simone Inzaghi
  • Bardzo interesujące zawody miały miejsce w środowy wieczór na Estadio da Luz
  • Benfica zremisowała z Interem Mediolan (3:3)
  • Na temat potyczki wypowiedział się Simone Inzaghi
  • Szkoleniowiec mediolańskiej drużyny podsumował rywalizację, która odbyła się w Lizbonie

Simone Inzaghi po meczu Benfica – Inter

Inter Mediolan zremisował w spotkaniu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Benfiką (3:3). Drużyna ze Stadio Giuseppe Meazzado przerwy przegrywała 0:3. Tymczasem w drugiej połowie odrobiła straty i finalnie zakończyła rywalizację z punktem.

– Jestem bardzo zadowolony z gry zespołu w drugiej połowie. Byliśmy blisko zwycięstwa. Po pierwszej połowie byliśmy w kiepskim humorze, choć wiedzieliśmy, jaki potencjał ma przeciwnik – mówił Simone Inzaghi cytowany przez Uefa.com.

– W przerwie zmieniliśmy coś i w drugiej połowie graliśmy z zupełnie innym nastawieniem – dodał Włoch.

W najbliższy weekend Czarno-niebiescy rozegrają kolejny mecz ligowy. Inter zmierzy się w roli gościa z SSC Napoli.