Zawrzało między piłkarzami Interu. “Takie rzeczy zdarzają, gdy buzuje adrenalina”

Andre Onana i Hakan Calhanoglu
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Andre Onana i Hakan Calhanoglu

W trakcie spotkania Ligi Mistrzów doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy piłkarzami Interu Mediolan. Po zakończeniu meczu Nerazzurrich z Porto (1:0) zawodnicy wyjaśnili już jednak tę kwestię.

  • Inter Mediolan pokonał w środę FC Porto (1:0)
  • W trakcie meczu Andre Onana mocno kłócił się z Edinem Dzeko. Duet uspokajał Hakan Calhanoglu
  • Po zakończeniu spotkania Turek oraz Kamreuńczyk udzielili wypowiedzi na ten temat

“Już się z tego śmiejemy”

Inter Mediolan zanotował dobre pierwsze spotkanie 1/8 finału. Nerazzurri skromnie pokonali FC Porto (1:0) po późnym trafieniu Romelu Lukaku. Wcześniej, jednak, doszło do starcia pomiędzy piłkarzami Simone Inzaghiego. Andre Onana oraz Edin Dżeko, wyraźnie wściekli, krzyczeli na siebie, a Hakan Calhanoglu starał się uspokoić sytuację i zasłaniał usta bramkarzowi. Sytuacja wyglądała na dość poważną, ale po zakończeniu pojedynku dwóch z trzech jej bohaterów udzieliło uspokajających wypowiedzi.

To normalna sytuacja. Jesteśmy w Lidze Mistrzów, każdy chce wygrać. Już się z tego śmiejemy, takie rzeczy się zdarzają, kiedy buzuje adrenalina – powiedział Calhanoglu.

Tak bywa, każdy ma prawo myśleć to, co chce. Jeśli adrenalina wprawia nas w złość, ale jednocześnie pomaga nam wygrywać mecze, to niech pojawia się częściej! – dodał z kolei Onana.

Zanim Inter Mediolan rozegra rewanżowe starcie z portugalskimi Smokami, Włochów czekają trzy mecze ligowe. W najbliższy weekend Nerazzurrich czeka wyjazd do Bolonii.

Zobacz więcej: Lewy podbije Old Trafford? Przewidywane składy na hit Ligi Europy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze