Mueller: przeciwko Messiemu zawsze idzie dobrze

Bayern Monachium wygrał w środę 2:0 z Paris-Saint Germain i przypieczętował swój awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Szpilkę w Leo Messiego po końcowym gwizdku arbitra wbił Thomas Mueller. Niemiec stwierdził, że przeciwko Argentyńczykowi zawsze osiąga dobre wyniki.

Thomas Mueller
Pressfocus Na zdjęciu: Thomas Mueller
  • Bayern pokonał 2:0 PSG i zameldował się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów
  • Thomas Mueller zgryźliwie skomentował postawę Leo Messiego
  • Niemiec przyznał, że dobrze gra mu się przeciwko Argentyńczykowi

Thomas Mueller znów górą nad Messim

Wyraźną przewagę w meczu z Paris-Saint Germain miał Bayern Monachium, który wygrał 2:0. Szybko pozbawił ekipę mistrza Francji marzeń o triumfie w rozgrywkach europejskich. Media skrytykowały mocno Leo Messiego, który zagrał bardzo słabe zawody. Argentyńczyk miał w duecie z Kylianem Mbappe zapewnić odwrócenie losów dwumeczu. Na murawie był tymczasem niewidoczny. 

Po meczu w rozmowie z mediami Thomas Mueller postanowił wbić małą szpileczkę w gwiazdora PSG. Niemiec stwierdził, że zawsze dobrze gra mu się przeciwko Messiemu.

– Przeciwko Messiemu, jeśli chodzi o wyniki, wszystko zawsze idzie dobrze na wszystkich poziomach. Na poziomie klubowym Cristiano Ronaldo był naszym problemem, kiedy był w Realu Madryt – stwierdził.

Jednocześnie docenił grę Leo Messiego w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze.

– Indywidualny występ Messiego na mistrzostwach świata był niesamowity. Nosił cały zespół. Nie jest natomiast grać łatwo w takim zespole jak PSG. Trudno jest uzyskać naprawdę dobrą równowagę drużyny – dodał.

Sprawdź również: Messiemu mocno się oberwało po porażce PSG

Komentarze