“Mój dorobek w Man City już teraz jest wyjątkowy”

Manchester City w środę wieczorem zmierzy się z Realem Madryt w rewanżowym spotkaniu 1/2 finału Ligi Mistrzów. Tymczasem przed tym starcie Josep Guardiola przekonywał, że osiągnięcia w Manchesterze City pozostaną w pamięci na zawsze. Niezależnie od tego, czy uda się Obywatelom wygrać Ligę Mistrzów.

Josep Guardiola
fot. PressFocus Na zdjęciu: Josep Guardiola
  • Bardzo ciekawie zapowiada się środowa batalia w Lidze Mistrzów
  • Przed meczem z Realem Madryt na konferencji prasoiwej z dziennikarzami wypowiedział się Josep Guardiola
  • Menedżer Manchester City z optymizmem podchodzi do potyczki z Królewskimi

“Musimy pozostać sobą i dać z siebie wszystko”

Manchester City nie ukrywa swoich marzeń związanych z wygraniem elitarnych rozgrywek. W każdym razie menedżer ekipy z Etihad Stadium twardo stąpa po ziemi.

Czy następny miesiąc zdefiniuje moje osiągnięcia w klubie? One już są wyjątkowe! Nie jesteśmy aż tak głupi, żeby nie rozumieć, jak ważny jest dla nas jutrzejszy dzień. Być może najważniejszy z całego czasu, od kiedy jestem w klubie. Zawodnikom mówię: “Cieszcie się chwilą, żyjcie nią. Mamy niesamowite szczęście, że tu jesteśmy” – przekonywał Josep Guardiola cytowany przez Manchester Evening News.

Wszystko jest w naszych rękach i zależy od nas. Nie musimy robić czegoś niesamowitego, musimy pozostać sobą i dać z siebie wszystko. Mam sentyment do tego zespołu. Cokolwiek stanie się jutro, dziękuję za to, że mogliśmy znaleźć się w tym miejscu – dodał Hiszpan.

Pierwsze starcie z udziałem Manchesteru City i Realu Madryt zakończyło się remisem (1:1). Rewanżowa potyczka zacznie się w środę 17 maja o godzinie 21:00.

Czytaj więcej: Manchester City – Real Madryt: typy, kursy, zapowiedź (17.05.2023)

Komentarze