Obrońca Chelsea przeprosił kibiców po spotkaniu z Realem Madryt

Ben Chilwell nie będzie najlepiej wspominał pierwszego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt. Nie dość, że The Blues przegrali 0:2 z Królewskimi, to lewy obrońca jeszcze ujrzał czerwoną kartkę. 26-latek przeprosił kibiców za nieodpowiedzialne zachowanie.

Ben Chilwell
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Ben Chilwell
  • Ben Chilwell jest świadomy, że w spotkaniu z Realem Madryt zachował się nieodpowiedzialnie
  • Reprezentant Anglii dostał czerwoną kartkę i osłabił Chelsea w meczu na Santiago Bernabeu
  • Lewy obrońca zdążył już przeprosić fanów oraz swoich kolegów z zespołu za poważny błąd

Chilwell z przekazem do kibiców, podziękował za wsparcie

Ben Chilwell w 59. minucie wyjazdowego spotkania Chelsea z Realem Madryt (0:2) w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów musiał zejść z boiska, ponieważ nieprzepisowo zatrzymał wychodzącego na dobrą pozycję Rodrygo. Anglik otrzymał czerwoną kartkę i nie zagra w rewanżu.

Lewy obrońca zdecydował się na przeproszenie fanów i kolegów z drużyny za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, które poskutkowało osłabieniem zespołu prowadzonego przez Franka Lamparda. Osiemnastokrotny reprezentant Anglii podziękował także za płynące wsparcie.

Przespałem się z tym i chcę tylko przeprosić kolegów z drużyny i kibiców. Wczoraj wieczorem podjąłem decyzję w ułamku sekundy i teraz wiem, że to był błąd. Zawsze daję z siebie wszystko dla zespołu i będę to robił nadal. Dziękuję za wsparcie – napisał Ben Chilwell na Twitterze.

Komentarze