Xavi znów jest komplementowany. Osobistości doceniają jego pracę

Gerard Pique to kolejna osobistość związana z FC Barceloną, która chwali pracę wykonaną przez Xaviego Hernandeza w klubie. Były defensor uważa, że Blaugrana jest obecnie w dobrych rękach.

Xavi Hernandez
Obserwuj nas w
IMAGO / Bagu Blanco Na zdjęciu: Xavi Hernandez
  • Barcelona zaliczyła kilka słabych wyników
  • W klubie doceniają jednak pracę Xaviego
  • Szkoleniowiec bardzo często jest chwalony

Xavi dostał pochwały od Pique. Barcelona jest w dobrych rękach

W ostatnich dniach Xavi Hernnadez może liczyć na miłe słowa w środowisku Barcelony. O szkoleniowcu wypowiedział się między innymi prezydent Joan Laporta czy były zawodnik tego klubu Carles Puyol, który wierzy w umiejętności obecnego trenera. – Widzę, że Xavi radzi sobie dobrze. Myślę, że doskonale wie, gdzie się znajduje, w klubie takim jak Barça, który jest bardzo wymagający. Teraz jesteśmy w trudnym momencie, ale jestem pewien, że sobie z tym poradzi – mówił.

Teraz w podobnym tonie wypowiedział się o Xavim Gerard Pique. Jego zdaniem szkoleniowiec dokładnie wie, czego potrzebuje, aby osiągnąć sukces. Były gwiazdor uważa, że Blaugrana jest w dobrych rękach mimo krytyki, jaka niedawno spadła na zespół po kilku słabszych występach.

– Sposób, w jaki gramy, nie jest taki, jakiego można by się spodziewać po Barcelonie. Jest tak samo jak zawsze, wymagania w tym klubie są maksymalne i chociaż wyniki nie są takie złe, uczucia jakie im towarzyszą są zgoła odmienne – mówił Pique.

– Młode zespoły mają wiele pozytywnych cech, ale płacą też za mniejsze doświadczenie. Mimo wszystko uważam, że klub jest w dobrych rękach zarówno pod względem teraźniejszości, jak i przyszłości, choć przed nami jeszcze długa droga – dodał.

Zobacz również: Alonso może pociągnąć za sobą gwiazdę Bayeru do Realu Madryt

Komentarze