Alonso może pociągnąć za sobą gwiazdę Bayeru do Realu Madryt

Hiszpańskie media informują, że jeśli Xabi Alonso zastąpiłby w przyszłym roku Carlo Ancelottiego w Realu Madryt to będzie chciał sprowadzić na Santiago Bernabeu utalentowanego gracza Bayeru Leverkusen Jeremiego Frimponga.

Jeremie Frimpong
Obserwuj nas w
IMAGO / Chai v.d. Laage Na zdjęciu: Jeremie Frimpong
  • Real już szuka wzmocnień na przyszłe lato
  • Na celowniku Królewskich znalazł się Frimpong
  • Do transferu może przyczynić się Xabi Alonso

Frimpong celem Realu Madryt na przyszłe lato

Mimo że do kolejnego letniego okna transferowego jeszcze bardzo daleko, w Realu Madryt już trwają prace nad wzmocnieniem składu. Uważa się, że priorytetem na ten czas jest sprowadzenie nowego klasowego napastnika i lewego obrońcę, ale jednocześnie Królewscy obserwują rynek pod kątem nowego prawego defensora. Biorąc pod uwagę, że Dani Carvajal nie staje się coraz młodszy, a kontrakt Lucasa Vazqueza wygasa wraz z końcem sezonu, Królewskim przydałby się długoterminowy następca na tą pozycję.

Według mediów Real Madryt poważnie zainteresował się młodym zawodnikiem Bayeru Leverkusen, Jeremiem Frimpongiem. 22-latek spisuje się znakomicie w klubie z Bundesligi, szczególnie w ciągu ostatniego roku pod okiem menadżera Xabiego Alonso, który jest łączony z przejściem do drużyny Królewskich, by zastąpić Carlo Ancelottiego.

Frimpong był już w przeszłości na radarze Realu Madryt, a powiązania z Alonso wydają się tylko zintensyfikować rozmowy na temat transferu holenderskiego obrońcy. Jednak Los Blancos nie będą mieli łatwo w pogoni za Frimpongiem, ponieważ mówi się, że 22-letnim obrońcą interesują się także giganci Premier League, Chelsea i Liverpool.

Zobacz również: Wichniarek w mocnych słowach podsumował występ Lewandowskiego

Komentarze