Ancelotti: musicie zapytać się Ceballosa i Alonso, co jest dla nich najlepsze

Carlo Ancelotti
Pressfocus Na zdjęciu: Carlo Ancelotti

Po meczu Realu Madryt z FC Barceloną Carlo Ancelotti udzielił wywiadu, w którym odpowiedział na pytania dotyczące składu Królewskich. Szkoleniowiec podkreślił jakość kadry Los Blancos dodając, że nie będzie więcej transferów podczas tego okienka.

  • Real Madryt latem zasilili Tchouameni i Ruediger
  • Carlo Ancelotti zapowiedział, że klub nie przeprowadzi latem więcej transferów
  • Włoch wypowiedział się także na temat sytuacji Daniego Ceballosa i Marcosa Alonso

Ancelotti chciałby pozostania obu pomocników

Real Madryt podczas letniego okienka transferowego nie był zbyt aktywny. Klub zagwarantował sobie dwa poważne wzmocnienia, w postaci Aureliena Tchouameniego i Antonio Ruedigera. Na tym jednak lista się kończy, nie licząc zawodników, którzy wrócili do klubu z wypożyczeń. 

Zobacz u nas:

Carlo Ancelotti po meczu przedsezonowym z FC Barceloną został zapytany o to, czy klub planuje jeszcze jakieś wzmocnienia. Odpowiedź Włocha była jednoznaczna. 

– Kadra Realu Madryt na ten sezon jest kompletna. Jesteśmy lepsi niż przed sezonem, co mnie cieszy. Co do Daniego Ceballosa i Marcosa Alonso, musicie ich spytać, czy odejście będzie dla nich lepsze i zapytać władz klubu, czy przedłuży z nimi umowę – stwierdził.

Ceballos i Alonso przymierzani byli do opuszczenia Realu tego lata. Obaj zawodnicy nie są zadowoleni z czasu spędzanego na boisku i chcieli przenieść się do drużyn, w których mogliby odgrywać większe role.

Zobacz też: Militao z nowym kontraktem w Realu Madryt

Komentarze