Vinicius otrzymał oferty wielkich kontraktów sponsorskich

Vinicius Junior
PressFocus Na zdjęciu: Vinicius Junior

Vinicius Junior nie jest zadowolony ze swojej współpracy z firmą Nike i wkrótce ma zmienić sponsora technicznego. Adidas i Puma powalczą o podpisanie umowy z brazylijskim gwiazdorem.

  • Vinicius Junior chce zmienić swojego sponsora technicznego
  • Brazylijczyk nie jest zadowolony ze współpracy z firmą Nike
  • Skrzydłowy najpewniej zwiąże się z Adidasem lub Pumą

Adidas czy Puma – co wybierze “Vini”?

Brazylijskie “O Globo” w ostatnich godzinach poinformowało, że Vinicius Junior czuje się niedoceniany przez firmę Nike i relacje na linii piłkarz – sponsor są już praktycznie zerwane. Prawnicy gwiazdy Realu Madryt oraz reprezentacji Brazylii szukają drogi do rozwiązania długoterminowej umowy.

Do przedstawicieli jednego z najlepszych zawodników młodego pokolenia podobno już odezwały się takie firmy jak Adidas oraz Puma, które oferują mu dziesięć razy więcej niż dostaje na mocy kontraktu z Nike. Amerykańska firma próbuje przekonać Viniciusa do zmiany zdania, ale ten jest nieugięty.

  • Czytaj więcej:
Vinicius wierzy, że Brazylia może wygrać Puchar Świata
Vinicius

Vinicius świetnie zaprezentował się w poniedziałkowym meczu pomiędzy reprezentacjami Brazylii i Korei Południowej (4:1). Po spotkaniu gwiazda Realu Madryt przyznała, że wierzy, iż Canarinhos mogą wygrać całe Mistrzostwa Świata w Katarze. Reprezentacja Brazylii w wielkim stylu pokonała Koreę Południową (4:1) i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata Vinicius strzelił bramkę i zanotował asystę w tym starciu

Czytaj dalej…

Wychowanek Flamengo jest przekonany, że jego potencjał marketingowy powinien być dużo lepiej wykorzystywany. Gwiazdor “Królewskich” ubiera wyposażenie firmy Nike od 2013 roku, a obecna umowa piłkarza wygasa w 2028 roku. Jej rozwiązanie nie będzie łatwym zadaniem, ale jest to możliwe.

Vinicius Junior w 24 spotkaniach trwających rozgrywek strzelił 11 bramek i zaliczył 7 asyst. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez portal “Transfermarkt” na 120 milionów euro.

Przypomnijmy, że kilka lat temu w podobnej sytuacji Neymar zamienił Nike na Pumę.

Komentarze