Selekcjoner Serbów porównał Jovicia do Suareza

Bramka
Bramka fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Na ciekawe porównanie pozwolił sobie ostatnio selekcjoner reprezentacji Serbii, twierdząc, że jeden z jego podopiecznych w osobie Luki Jovicia stylem gry przypomina mu Luisa Suareza. Dodajmy, że 21-latek w 36 spotkaniach dla Eintrachtu Frankfurtu zdobył w tym sezonie 22 bramki.

Czytaj dalej…

– Myślę, że Jovicia można porównać do Luisa Suareza z FC Barcelony. Jest klasycznym napastnikiem, który jest bardzo dobry z piłką przy nodze, rozumiejąc bardzo dobrze grę – powiedział Mladen Krstajić cytowany przez Bulinews.com.

Serbski napastnik w ostatnim czasie wzbudził swoją osobą zainteresowanie takich klubów jak FC Barcelona, czy Real Madryt. Opiekun reprezentacji Serbii wierzy, że zawodnik podejmie dobrą dla siebie decyzję w sprawie swojej przyszłości.

– Pewne jest, że Luka powinien kontynuować swój wielki rozwój. W moim odczuciu, jeśli zostałby w Eintrachcie, mógłby   się jeszcze bardzo rozwinąć, aby w przyszłości spróbować swoich sił w mocniejszym klubie – powiedział Krstajić.

– Życzę mu wszystkiego najlepszego i możliwie największego sukcesu. Jasne jest, że ma ogromny potencjał. Może osiągnąć wspaniałe rzeczy – zaznaczył trener.

Dodajmy, że Jovic w ekipie z Bundesligi jest na zasadzie wypożyczenia z Benfiki Lizbona. Eintracht dał już jednak jasno do zrozumienia, że chce skorzystać z opcji wykupienia zawodnika na stałe.


Komentarze