Powrót do zdrowia gwiazdy Barcy się przedłuża. Nie zdąży na El Clasico?

Przedłuża się rekonwalescencja Ousmane Dembele, który według najnowszych doniesień mediów hiszpańskich może nie zdążyć, wykurować się na mecz ligowy z Realem Madryt.

Ousmane Dembele
Pressfocus Na zdjęciu: Ousmane Dembele
  • Ousmane Dembele od kilku tygodni pozostaje poza grą z powodu kontuzji
  • Pierwotnie Francuz miał wrócić do gry na rywalizację ligową z Realem Madryt
  • Powrót do zdrowia Francuza przedłuża się i może on nie zagrać w Klasyku

Niepewna sytuacja zdrowotna Ousmane Dembele

Już od kilku tygodni Xavi musi radzić sobie bez kontuzjowanego Ousmane Dembele. Francuz doznał urazu mięśniowego w rywalizacji z Gironą pod koniec stycznia. Od tamtej pory opuścił już dziewięć kolejnych spotkań.

Pierwotnie przewidywano, że skrzydłowy może wrócić do zdrowia niedługo przed rywalizacją w La Liga z Realem Madryt, która zaplanowana jest na 19 marca. Jak się okazuje, rekonwalescencja się przedłuża, a klub woli dmuchać na zimne i nie przyspieszać procesu. Dlatego też Dembele może nie wystąpić w Klasyku.

Informacje na temat przedłużającego się powrotu do zdrowia skrzydłowego FC Barcelony przekazali dziennikarze Mundo Deportivo. Tezę tę podtrzymuje również rozgłośnia RAC1. Co ciekawe, innego zdania na ten temat jest Helena Condis z COPE. Jej zdaniem odczucia w klubie względem powrotu do zdrowia 25-latka są pozytywne, a jego występ w rywalizacji z Realem Madryt niezagrożony.

Sprawdź: Liverpool stanie do walki z FC Barceloną o czołowego obrońcę Bundesligi

Komentarze