Atletico po raz kolejny bez zwycięstwa

Diego Simeone
PressFocus Na zdjęciu: Diego Simeone

Na niedzielę zaplanowano cztery spotkania hiszpańskiej La Liga. W pierwszym meczu Villarreal CF niespodziewanie przegrał u siebie z Osasuną Pampeluna 1:2 (0:0). W drugiej potyczce Valencia CF podzieliła się punktami z Realem Sociedad (2:2). W przedostatnim starciu dnia Granada pokazała charakter, pokonując Real Valladolid (2:1). Atletico zaś, po raz kolejny udowodniło, że straciło pewność siebie i zaledwie zremisowało z Realem Betis (1:1).

Villarreal nie zanotował czwartej kolejnej wiktorii

Po pierwszej połowie Villarreal CF tylko remisował z Osasuną Pampeluna 0:0. Po zmianie stron lepsi byli goście, a Osasuna Pampeluna wygrała finalnie 2:1. Bramki dla zwycięskiego klubu zdobyli Jon Moncayola (piękny wolej zza pola karnego) i Ante Budimir.

Pełna relacja z meczu >

Baskowie prowadzili 2:0, ale nie wygrali

Real Sociedad prowadził już 2:0 w niedzielnym spotkaniu z Valencią CF. W drugiej połowie Nietoperze zdołały jednak doprowadzić do wyrównania i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Wielki mecz drużyny z charakterem

Real Valladolid przegrał w spotkaniu 30. kolejki La Liga z Granadą. Andaluzyjczycy odwrócili losy rywalizacji w ostatnich 20 minutach gry.

Czas bić na alarm, Atletico znowu straciło punkty

Atletico miało szansę oddalić się od Barcelony i Realu Madryt, ale zaledwie zremisowało z Betisem w Sewilli (1:1). Liderzy La Ligi wyszli na prowadzenie za sprawą Yannicka Carrasco, ale na to trafienie szybko odpowiedział Cristian Tello. W końcówce kilkoma świetnymi interwencjami popisał się Claudio Bravo i kolejna utrata punktów w wykonaniu Rojiblancos stała się faktem. Ich przewaga nad rywalami stopniała do absolutnego minimum.