Real wciąż nie doszedł do porozumienia z dwoma Hiszpanami

Real Madryt od jakiegoś czasu prowadzi rozmowy kontraktowe z Marco Asensio oraz Danim Ceballosem. Włodarze Królewskich nie mogą dojść do porozumienia ze swoimi piłkarzami.

Marco Asensio
PressFocus Na zdjęciu: Marco Asensio
  • Niepewna jest przyszłość Asensio oraz Ceballosa
  • Umowy Hiszpanów wygasają już 30 czerwca 2023 roku
  • Rozmowy nt. ich przedłużenia na razie nie zakończyły się powodzeniem

Asensio i Ceballos opuszczą Real Madryt?

Jak informuje hiszpański dziennik “MARCA”, sytuacja Marco Asensio i Daniego Ceballosa z dnia na dzień staje się coraz bardziej skomplikowana. Real Madryt nie może dojść do porozumienia z tymi zawodnikami ws. nowych kontraktów.

Przypomnijmy, że umowy Hiszpanów kończą się już po zakończeniu obecnego sezonu i jeśli stronom nie uda się zawrzeć konsensusu, to obaj piłkarze będą mogli opuścić stołeczny klub na zasadzie wolnego transferu.

Zarówno Marco Asensio, jak i Dani Ceballos najprawdopodobniej chcieliby zarabiać więcej, na co nie ma zamiaru przystać zarząd Królewskich. Co ciekawe, skrzydłowy od jakiegoś czasu jest łączony z transferem do… FC Barcelony.

Środkowy pomocnik, który został powołany do reprezentacji Hiszpanii na marcowe zgrupowanie, może z kolei wrócić do Realu Betis lub ponownie wylądować na Wyspach Brytyjskich.

Komentarze