Niedziela w La Liga: niesamowity popis Benzemy, grad goli przed przerwą w Vigo

Wyniki 27. kolejki La Liga. Real Madryt zdemolował u siebie Valladolid (6:0). Karim Benzema potrzebował zaledwie siedmiu minut, by zdobyć trzy gole dla Królewskich. W Vigo Celta zremisowała zaś z Almerią 2:2. Wszystkie bramki padły przed przerwą. Poniżej prezentujemy komplet rezultatów i strzelców goli.

Karim Benzema
PressFocus Na zdjęciu: Karim Benzema

Benzema show, dobre widowisko na Estadio de Balaidos

Real Madryt mierzył się z Valladolid. Królewscy nie dali rywalom żadnych szans i pewnie triumfowali 6:0. Aż trzy gole dla Los Blancos zdobył Karim Benzema. Na Estadio de Balaidos Celta podejmowała Almerię. Już do przerwy było 2:2. Ostatecznie ten wynik nie uległ zmianie.

Villarreal stanęło w szranki z Sociedad. Gospodarze zaprezentowali się dobrze po przerwie i wygrali z Baskami 2:0. Bramki dla Żółtej Łodzi Podwodnej zdobyli Dani Parejo i Nicolas Jackson. W Madrycie Atletico grało z Betisem. Los Colchoneros w swoim stylu triumfowali 1:0. Dzięki temu zanotowali czwartą wiktorię z rzędu.