Kolejna absencja Benzemy?

Problemy zdrowotne nie pozwalają Karimowi Benzemie na regularne występy w obecnym sezonie. Po ligowym meczu z Betisem Francuz poczuł dyskomfort, który stawia pod znakiem zapytania jego gotowość do gry w nadchodzącym spotkaniu.

Karim Benzema
fot. PressFocus Na zdjęciu: Karim Benzema
  • Karim Benzema nie wziął udziału w środowym treningu Realu Madryt
  • Po meczu z Betisem poczuł dyskomfort
  • Występ Francuza przeciwko Espanyolowi stoi pod znakiem zapytania

Benzema znów nie pomoże swojej drużynie?

Karim Benzema nie może być usatysfakcjonowany przebiegiem obecnego sezonu. Od kilku miesięcy Francuz zmaga się z różnymi urazami, które raz na jakiś czas wymuszają na nim przerwę od gry. Na skutek kontuzji opuścił on między innymi zeszłoroczne mistrzostwa świata w Katarze. Real Madryt również nie może w pełni liczyć na swojego snajpera i w wielu meczach musiał radzić sobie bez niego.

Zapowiada się kolejna absencja francuskiego napastnika. Nie wziął on udziału w środowym treningu zespołu, gdyż po meczu z Betisem czuje pewien dyskomfort. Co prawda nie chodzi o groźną kontuzję, jednak jego występ z Espanyolem stoi pod znakiem zapytania. Królewscy w przyszłym tygodniu rozegrają rewanżowe starcie z Liverpoolem w 1/8 finału Ligi Mistrzów, więc Benzema może zostać oszczędzony właśnie przed tą rywalizacją.

Carlo Ancelotti ma już plan, jeśli ostatecznie nie będzie mógł skorzystać ze swojego najlepszego strzelca. Jego miejsce w ataku ma zająć Rodrygo, czyli nominalny skrzydłowy.

Zobacz również:

Na Firmino się nie skończy. Liverpool pożegna kolejnych graczy
Roberto Firmino

Liverpool rozstanie się latem z kilkoma graczami Liverpool w aktualnym składzie personalnym nie funkcjonuje tak, jakby życzył sobie tego Juergen Klopp. Jego zawodnicy w ostatnim czasie załapali wiatr w żagle. Walka o czołową czwórkę w Premier League to jednak za mało jak na potencjał takiego klubu jak The Reds. Latem na Anfield dojdzie do przetasowań

Czytaj dalej…

Komentarze