Koeman spotkał się z Laportą. Ważą się losy Holendra w klubie

Ronald Koeman
Ronald Koeman fot. PressFocus

Prezydent FC Barcelony we wtorkowy wieczór spotkał się z trenerem Ronaldem Koemanem. W trakcie rozmów między obiema stronami ma być omówiona przyszłość Holendra w klubie.

  • Prezydent Barcelony spotkał z byłym selekcjonerem reprezentacji Holandii, aby omówić jego przyszłość w klubie z Camp Nou
  • Ronald Koeman ma kontrakt z Blaugraną ważny do końca czerwca 2022 roku

Laporta spotkał się z Koemanem, czyli spotkanie na szczycie w Barcelonie

Prezydent FC Barcelony Joan Laporta zorganizował na wtorkowy wieczór spotkanie na szczycie z pierwszym trenerem zespołu. Hiszpańskie media sugerują, że ma to pomóc w ustaleniu przyszłości Holendra w klubie.

Przed końcem sezonu ligowego, podczas wspólnego posiłku w restauracji Via Veneto, prezydent i trener umówili się na ponowne spotkanie po zakończeniu rozgrywek. Wyczekiwany przez wielu moment stał się faktem i przychodzi pora na podjęcie ostatecznych decyzji. Koeman wciął udział w spotkaniu wraz ze swoim pełnomocnikiem Robem Johnsonem.

Faktem jest, że holenderski trener, który ma jeszcze przez rok ważną umowę z klubem, chce wiedzieć, jaki czeka go los. Z klubu z Katalonii zdaniem hiszpańskich dziennikarzy nie ma informacji, sugerujących, że dojdzie do roszady na stanowisku opiekuna. Tym bardziej że na dzisiaj nie ma na rynku odpowiedniego kandydata, który mógłby zastąpić Koemana.

Przypomnijmy, że były menedżer Evertonu prowadził Barcę jak dotąd w 54 meczach, notując w nich 35 zwycięstw, osiem remisów i 11 porażek.

Czytaj więcej: Wijnaldum blisko transferu do klubu z La Liga

Komentarze