Kto w ataku Realu na przyszły sezon? Królewscy stawiają na sprawdzone rozwiązanie

Karim Benzema
fot. PressFocus Na zdjęciu: Karim Benzema

Real Madryt nie zamierza zmieniać hierarchii w ofensywie. Numerem jeden w ataku Królewskich na przyszły sezon wciąż będzie Karim Benzema, który cieszy się ogromnym zaufaniem sztabu szkoleniowego – donosi “Marca”.

  • Real Madryt nie zamierza rezygnować z Karima Benzemy
  • Francuz będzie numerem jeden w ataku również w przyszłym sezonie
  • Królewscy czekają na Endricka, który wzmocni zespół w 2024 roku

Real przeprowadzi zmiany dopiero w 2024 roku

Real Madryt konsekwentnie prowadzi przebudowę składu i powoli odstawia weteranów, którzy w ostatnich latach świętowali z zespołem olbrzymie sukcesy. Rewolucja dokonuje się w środku pola, gdzie w buty Toniego Kroosa i Luki Modricia powoli wchodzą Fede Valverde, Aurelien Tchouameni i Dani Ceballos. “Marca” przekonuje, że do poważnych zmian w ofensywie dojdzie dopiero w 2024 roku.

Sztab szkoleniowy Królewskich ma bowiem pełne zaufanie do Karima Benzemy, który również w przyszłym sezonie będzie numerem jeden w ataku. Mistrzowie Hiszpanii nie przeprowadzą więc hitowego transferu napastnika, lecz postawią na 35-letniego Francuza.

Obecny sezon w wykonaniu Benzemy jest zdecydowanie gorszy, niż poprzedni. Mierzy on się z wieloma problemami zdrowotnymi, przez które nie może odzyskać rytmu meczowego.

Władze Królewskich nie chcą ściągać kolejnego napastnika, gdyż pokładają olbrzymie nadzieje w Endricku. Przepisy pozwalają młodziutkiemu Brazylijczykowi przenieść się do Europy dopiero po osiągnięciu pełnoletności, czyli właśnie w 2024 roku. Wówczas dojdzie do przełomu. Z klubu ma odejść Benzema, a jego miejsce zajmie właśnie wychowanek Palmeiras.

Zobacz również:

Rozmowy kontraktowe Messiego z Paris Saint-Germain wstrzymane
Leo Messi

Przyszłość Leo Messiego wciąż pozostaje niewyjaśniona. Jego rozmowy z Paris Saint-Germain na temat nowego kontraktu utknęły w martwym punkcie. Decyzja o wstrzymaniu negocjacji pochodzi z obozu samego Argentyńczyka. Kontrakt Leo Messiego z PSG obowiązuje do końca sezonu Mistrzowie Francji chcą za wszelką cenę kontynuować z nim współpracę Argentyńczyk w ostatnim czasie zmienił swoje nastawienie Messi

Czytaj dalej…

Komentarze