Lewandowski spotkał się z Messim. Kamery uchwyciły o czym rozmawiali gwiazdorzy

Robert lewandowski i Leo Messi spotkali się na gali Laureus World Sports Awards, podczas której ucięli sobie krótką pogawędkę. Wszystko zarejestrowały kamery. Ich rozmowa podgrzała plotki łączące Argentyńczyka z powrotem do FC Barcelony.

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • W poniedziałek w Paryżu odbyła się gala Laureus World Sports Awards
  • Podczas wydarzenia Robert Lewandowski spotkał się z Lionelem Messim
  • Tematem rozmowy obu napastników była sytuacja w FC Barcelonie

Messi pytał Lewandowskiego o Barcelonę

Robert Lewandowski i Leo Messi spotkali się na gali Laureus World Sports Awards, podczas której ucięli sobie krótką pogawędkę. Wszystko zarejestrowały kamery. Ich rozmowa podgrzała plotki łączące Argentyńczyka z powrotem do FC Barcelony

W poniedziałek Leo Messi otrzymał nagrodę dla sportowca roku podczas gali Laureus World Sports Awards. Argentyńczyk został doceniony przede wszystkim za triumf podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Uwagę mediów przykuła jednak przede rozmowa, jaką gwiazdor odbył z Robertem Lewandowskim.

Konwersację obu zawodników zarejestrowały kamery. Messi pytał Lewandowskiego przede wszystkim o sytuację w FC Barcelonie. Podkręciło to dodatkowo plotki łączące 35-latka z powrotem na Camp Nou.

Messi: Czy w Barcelonie wszystko dobrze?

Lewandowski: Tak, w porządku.

Antonella (żona Messiego): Oni są zakochani w tym mieście 

Messi: Mieszkasz w Castelldefels?

Lewandowski: Tak.

W mediach aktualnie panuje narracja wobec której Messiemu bliżej do zaakceptowania oferty z Arabii Saudyjskiej, aniżeli powrotu do Dumy Katalonii. Żaden scenariusz nie jest jednak wykluczony. 

Także u nas: Lionel Messi może z byłymi kolegami z Barcelony zagrać w jednym zespole

Komentarze